Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma este találkozom egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este találkozom egy srác haverommal (lány vagyok) miben menjek hogy jól nézzek ki, de ne öltözzem túl esetleg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 12:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Randi vagy mi?
2010. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
jah, neeem. csak összefutunk, mert osztálytársak is vagyunk, meg birjuk is egymást, de csak haverilag.
2010. júl. 21. 12:14
 3/19 A kérdező kommentje:
és kicsit mégis izgulok... mert azért nem akarok béna lenni ruhában sem. mindig figyelek a normális megjelenésemre.
2010. júl. 21. 12:15
 4/19 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos ruhába mennék. Mondjuk én ünnepségeken se igazán öltözök ki.
2010. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Szindus ***** válasza:
Szerintem legyél visszafogott, de egyben szexi is.Úgy értem ne akassz magadra 300 kiegészítőt, meg ne húzz miniszoknyát mélyen dekoltált haskivillantós felsővel.
2010. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
valami rövid nadrág kicsit lazább felső és papucs vagy szandál szerintem :)
2010. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszi:)

ez igy jolenne:

sort, pink szinú csipkés,de mégis sportos sportatléta, boleroval és tornacsuka.

2010. júl. 21. 12:20
 8/19 A kérdező kommentje:

és az atléta eléggé átlátszó, mert csipkés:)

vagy ez nemjó?

amugy csak topot nem akarok, mert foltokban hámlik a vállam és tök gáz:S

2010. júl. 21. 12:23
 9/19 anonim ***** válasza:
rakj már fel egy képet a kepfeltoltesre :) !Én egy sortba mennék(amit más néven forrónacinak is hívnak),feszülős pólóval....bár nem ismerlek... mondj többet magadról. de nekem ez a boleró tornacsuka nem passzol.
2010. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
képet képet a cuccokról :)
2010. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!