Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a szeretőjükkel maradtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a szeretőjükkel maradtak végül hogy volt tovább? . (többi lent)

Figyelt kérdés

Akik szeretők mellett maradtak...a családtagok mit szóltak? Gondolom nem fogadták el..

Mostani helyzet,hogy együtt akarunk lenni,de én tartok tőle,h mások mit gondolnának..

Ő azt mondta bármi történjen ki áll mellettem.de szerintem nem olyan könnyű.

Érdekelne, hogy veletek mi volt..


2020. jan. 6. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Reggel amikor boldogan ébredünk, ölelkezve, csókokkal, szerelmesen.. Akkor azért az igen csodás érzés.. Együtt mi ketten.. A hideg utálatos házasság után felemelő még mindig..
2020. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Ameddig ti egy irányba tartotok mit számít ki mit mond?

Majd megszokják és elfogadják. Minden csoda 3 napig tartm

2020. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha vannak gyerekeitek fontos,hogy Ők elfogadják ezt a lépést. A szülők bizonyára nehezebben teszik, ha számotokra ez fontos beszéljétek át Velük.


Más meg nem érdekeljen benneteket. Biztos lesznek akik pálcát törnek fölöttetek, de ha ti boldogok vagytok, csak ez számítson. Más sorsában könnyű okosnak lenni, de maagatoknak éltek és nem kifelé.

2020. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Vannak gyerekeink.

Én ezért sem akarnék vele.. ő már szóba hozta h költözzünk össze..tényleg komolyan akarja,látszik rajta.meg akkor nem mondaná h költözzünk hozzá.

De sokmindenen agyalok.

Azt is mondöa hogy rajtam áll..de nem erőlteti a dolgokat.

2020. jan. 6. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez a párkapcsolat dolog nem csak a szerelemről szól, hanem szociális kérdés is. Ezzel együtt, akik ismernek azok el fogják fogadni, aki meg nem, azzal nem kell foglalkozni.
2020. jan. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt a gyerekek véleménye, hozzáállása fontos, ez pedig rajtatok múlik. Egy szülőnek mindig a gyereke a legfontosabb, de fontos az is,hogy legyen egy stabil párkapcsolatunk. Hogy ez együttélős, vagy külön éltek, de együtt terveztek, segítitek egymást, és együtt oldjátok meg a problémáitokat, más kérdés.


Ezt Nektek kell átgondolni, senki más véleménye ne számítson. Ha viszont neked kételyeid vannak, egyelőre ne tedd, de beszéljetek át mindent.

2020. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!