Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár nélkül maradtak, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nélkül maradtak, hogyan "vészelitek" át az újév közeledtét, csaj és pasi nélkül?

Figyelt kérdés
És milyen új reményeket fűztök az újévhez?
2016. dec. 31. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok nyomorék, ez nem tragédia. Hidd el, ennél keményebb dolgok is lesznek.
2016. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Tavaly ilyenkor meg voltam róla győződve a 2015-ös év sikerei alapján, hogy 2016 egy remek év lesz. Aztán ilyen szempontból nem lett az, sőt.

Most inkább nem bocsátkoznék feltételezésekbe, de remélem, hogy megint egy jobb év jön.

2016. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
a remény hal ki utoljára kedves #2! :)
2016. dec. 31. 18:35
 4/22 anonim ***** válasza:

2017 sikeres lesz ilyen szempontból ^^


ha nem, akkor ütök xd

2016. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem "átvészelni" kell, tartalmasan kitölteni. Itthon leszek a családommal, lehet lesz egy kártyaparti, ha nagyon nincs semmi, akkor most vannak a Bowl meccsek NCAA-ben, talán belenézek egy-kettőbe.

A remények gondolom a párkapcsolatra vonatkoznak...Nos, ha úgy alakul a tavasz, ahogy elterveztem, és utána az ősz is, akkor jövő ilyenkor már nem leszek egyedül. Majd meglátjuk.

2016. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Igaza van az egyesnek, nem ez a legfőbb mozgatója a napjaimnak, de ettől függetlenül nem olyan jó érzés és remélem jövőre megtalálom a "másik felem".

Kérdező, veled mi a helyzet e tekintetben?

2016. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy a 2017-et is tudom folytatni 2-3 párhuzamos randikkal, ahogy a héten is. Bár exkluzív párom nincsen.
2016. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Egy ember, önálló! Minden féle téren, egyedül sem életképtelen! Vannak az " egyedül létnek " is Megvannak az előnyei!

Persze, hogy jó, ha az embernek van egy társa, valaki a szereti, törődik vele, hazavárja, boldogabbá teszi a napjait, stb.. És fordítva. ... de szerelem nélkül lehet élni.

2016. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Lazy Lover ***** válasza:
15%
meg tanultam nők nélkül élni ennyi! 2017 ben is felszínesek lesznek a nők úgy hogy tojok rájuk
2016. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

kit érdekel? :D


nem átvészelem, hanem bulizok egy jót a barátaimmal :D szerelem meg majd jön ha kell

2016. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!