Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Tinderen az első 1-2 nap viszonylag sokan jobbra húztak, azóta pedig napi 1-2 lájkot kapok?

Figyelt kérdés
Oké, nem tetszek senkinek, nyilván ez egy magyarázat, de akkor eleinte miért kaptam annyi lájkot. Nem értem a logikát.

2020. jan. 6. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Tinder algoritmusa az újakat többször jeleníti meg.
2020. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert mondjuk egyszerre van aktív ezer felhasználó a keresési távolságban. Mindannyian látnak téged, tehát kiadott nekik, és döntöttek rólad. Ez után már tehát csak az újonnan belépők szavaznak rólad.
2020. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor beregisztrálsz, akkor a lista elejére kerülsz, és sok embernek jelensz meg.
2020. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
2. a jó válasz. Regisztráció után a fent lévők tömege megnézett. Azóta meg csak azok a csajok/srácok akik utánad regisztráltak vagy épp a közeledbe kerültek.
2020. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

#4

Ez úgy hülyeség, ahogy van. Ha így működne, akkor 1 nap után nem lenne kit jobbra húzni, de mindig van, mert automatikusan kitolja a keresési távolságot, és egy idő után mindenkit bedobál az országból.

Sőt, ha nem talál már senkit az országból, akkor a környező országokból is bedobál mindenkit.

2020. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Hasonló az ok, amit a fentebbi válaszolók leírtak. A friss regeknek jár a "noob boost", ami azt jelenti, hogy rengeteg embernek megmutat azért, hogy az algoritmus megállapítsa a pontszámod (Elo- score). Ez értékeli, hogy te mennyi és milyen profilt húzol jobbra (ha mindenkit vagy rossz ponttal rendelkező embereket, akkor te is alacsonyabb pontot kapsz), ill. az is számít, hogy téged milyen magasan rangsorolt userek húznak jobbra (magyarul egy népszerű ember lákja többet ér, mint egy népszerűtlené). 1-2 nap alatt az algoritmus megállapítja a "rangod", ezután főleg a veled egy kaliberű profilokat adja neked, sőt téged is csak a hasonló pontszámú embereknek dob fel! Vagyis ha egy félkész, vagy rossz képekkel rendelkező profillal toltad az első napon, akkor jó időre elástad magad... Az újra regisztrációt nem ajánlom, mert speckó módon kell csinálni, ha elszúrod és észleli az algoritmus, akkor shadow ban-t kapsz, ami abból áll, hogy a te oldaladon minden működik, de téged SENKInek nem mutat ill. az üzeneteid se küldi el, de te erről semmilyen értesítést nem kapsz.

Remélem, segítettem :)

32F

2020. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

"ezután főleg a veled egy kaliberű profilokat adja neked"


Ez is egy jó nagy baromság. Túl sokat láttok bele ebbe a dologba. Nincs semmi ilyen algoritmus, de ha lenne se tudnátok róla.

Nekem például tök szép nőket dobál be folyton, akik sosem húznak engem jobbra, pedig én mindenkit jobbra húzok.

Nincs semmilyen ranglista, se pontozásos rendszer.

A noob boost tényleg létezik, de az nyilvánvaló, mivel pénzért vásárolni is lehet.

Egyszerűen csak azokat dobálja be először, akik hozzád közel vannak, majd ha azok elfogytak, akkor a távolibbakat. Teljesen mindegy, milyen távolságot állítasz be.

2020. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
#7: félelmetes, hogy milyen magabiztosan nyomod a saját hülyeséged. Szerinted én ezeket a kisujjamból szoptam ki? Amúgy nem mindegy, hogy egy eldugott faluban használja valaki, ahol 50km-en belül max. 100-an vannak, vagy pl. New Yorkban, Sanghajban ahol akár több millió profil is lehet pár km-en belül. Értelemszerűen az utóbbi esetben múlik sok az algoritmuson. Az más kérdés, hogy Mo-n csak Bp. esik hasonló kategóriába, máshol "hiánygazdaság" van...
2020. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen algoritmus, de nálunk max Budapesten élnek annyian, hogy számítson is valamit.
2020. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!