Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kihasználni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kihasználni egy férfit?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ravenni hogy eltartson?

2020. jan. 6. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem a nőkön múlik, hanem a pasi jellemén. Ha alapból olyan habitusú, hogy el akar tartani egy nőt, akkor minden nőjét eltartja, ha nem akkor küldi dolgozni.
2020. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
A te és a hozzád hasonlóak miatt mondom mindig hogy nőt csak "arra" szabad használni... Semmi megbecsülést nem érdemeltek. Szemét dögök vagytok. Ócskák. Ha az eszetek lenne akkora mint az arcotok akkor nem itt tartanánk
2020. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan nő ismerősöm, akivel összesen kétszer találkoztam, egyszer amikor interjúztattam, meg az első munkanapján, de a nap végén megköszöntem inkább a munkáját, többet nem kértem belőle, nagyon egyszerű feladatokat adtam neki, de még azt sem tudta megoldani... Ez több, mint 1 éve volt, azóta sincs másik munkahelye, nagymamájával lakik, mert anyukája már kirakta otthonról, 29 éves, néha rám ír messengeren, hogy gyereket szeretne (én házas vagyok 2 gyerekem van), meg milyen jó pár lennénk együtt, nevelné a gyermekünket, kitakarítana és főzne mire haza érek, váljak el miatta, mert ő nem szeretne osztozni rajtam a feleségemmel, és az egyik lakásomba költözzek vele... Ilyen álomvilágban él, egyszer talál egy pasit aki "felcsinálja" utána el fogja tartatni magát a gyerekkel együtt. Már csak ezért sem tiltom le messengeren, havi 1-2 alkalommal beszélünk, mindig várom, hogy mikor írja, hogy meg találta a pasit, aki gyereket csinál neki (azt a lúzert, akinek nem esik le, hogy ő milyen típus)
2020. jan. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, Andy Vajna özvegyét.
2020. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kell csinálni semmit.Elég ha kevesebbet keresel,már akkor is megbélyegeznek.Amúgy meg elég sok férfi szívesen eltartja a nőjét,de azok inkább birtokolni szeretnék a nőt
2020. jan. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!