Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek van olyan férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek van olyan férfi híresség, aki nem felel meg a hagyományos "szépségideálnak", de valamiért mégis vonzónak tartjátok?

Figyelt kérdés

A férfiak állandóan azt írják itt gyakorin, hogy minden nőnek a "magaskigyúrt" kell, de én magamon abszolút nem ezt tapasztalom. Azért hírességeket kérdezek, mert bárki talál róluk képet, a páromnak, a szomszéd srácnak vagy az unokatesóm haverjának viszont nem tudunk utánanézni. Jöhetnek alacsony, magas, sovány, kövér, fiatal, idős bármilyen bőrszínű és származású férfiak, akik esetenként kifejezetten csúnyák is lehetnek, de ennek ellenére vonzóak. Kezdem én:

1. Tupac, pedig egyébként abszolút nem tetszenek az afrikai származású férfiak és a zenéjét sem hallgatom. Ennek ellenére szerintem nagyon vonzó férfi (volt), főleg arcra, szépek a szemei.

2. Marilyn Manson, pedig neki sem vagyok nagy rajongója, a szubkultúrájába sem tartozom. A régebbi klipjeiben nagyon vékony volt, sokszor totál feminin, női ruhákat hordott (valamelyik klipben még mellei is vannak), a legtöbb szereplésekor több smink volt az arcán, mint 10 átlagos nőn összesen. Igazából szerintem kifejezetten csúnya férfi, igazi lófeje van, de ez valamiért számomra nagyon vonzó, főleg a szája/fogai...


2020. jan. 7. 14:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Adam Driver. Szerintem kifejezetten csúnya pasi (elállnak a fülei, kapafoga van, csúnya a bőre, hatalmas az orra, és még sorolhatnám), valamiért összességében véve nekem mégis nagyon bejön.
2020. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, de Tupac nem ér, mert neki olyan őzikeszerű arca volt, hatalmas szemekkel (és szemhéjakkal), meg végtelen hosszú szempillákkal.
2020. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

[link]


Szempillagöndörítő eszközre sem volt szüksége.

2020. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
David tennant
2020. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Más most hirtelen nem jut eszembe, de pl. Ian McShane, aki 171 centisen, 70+ évesen is szexi.
2020. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Benedict Cumberbatch
2020. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2020. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Ollókezű Edward, mert olyan kis cuki.
2020. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Ed Harris, James Woods, Woody Allen. Mindegyik kimagaslóan intelligens is.
2020. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Jah, és a fiatal John Malkovichnál jobb szexibb pasas nem sok van. Mégsem jóképű meg ilyenek
2020. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!