Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy erős és sikeres férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy erős és sikeres férfi mögött tényleg általában egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező nő áll?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek ez tényleg igaz, mármint, hogy làttatok már erre példát? Én sok ilyet láttam már, például híres, sikeres és vagyonos embereknél. Sokszor hajlamosak a férfiak csakis saját maguknak elkönyvelni mindent, amit elértek, de a legtöbb esetben tényleg ott van mellettük egy támogató és szerető nő. Ti hogyan látjátok ezt? Tényleg csak így lehet egy férfi igazán nagyratörő, egy nővel az oldalán? 34/F

2019. máj. 12. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Van aki igen, van aki nem.


"de a legtöbb esetben tényleg ott van mellettük egy támogató és szerető nő."


Nem feltétlen igaz ez.

2019. máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
"Minden erős és sikeres férfi mögött áll egy nő... aki jól járt."
2019. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Én a tapasztalataim alapján azt tudom mondani igen. A sikeres gazad férfi ismerőseim mögött nem "bólogató nyuszis" nők állnak, hanem határozottak, erősek akik egyben tartják a családot. Még nagyobb szájuk is van mint a férfiaknak. Sőt a legtöbbjük maga mondta a férjének, hogy merjen vágjon bele, szóval nélkülük nem tudom hol lennének azok a pasik. Lehet elérték volna ugyanezeket, de hát ki tudja.
2019. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki ambiciózus, többnyire magától az. Nem egy másik embernek kell őt állandóan noszogatni. Egyszerűen arról van szó, hogy az ambiciózus ember adott esetben maga mellé is egy hasonlót talál. Ha lusta lenne lehetne bármilyen felesége, nem haladna egyről a kettőre.
2019. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Inkább úgy mondanám, hogy nem áll mögötte egy rossz kapcsolat, ami lehúzza.

Ez jelentheti azt, hogy sikeres párkapcsolata van, de azt is, hogy egyedül jól elboldogul.

2019. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Igen, misz mint tudjuk a nők nemjönnek össze sikertelen férfival, mélységesen lenézik őket.
2019. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Mivel a valóságban nem törvényszerű, hogy te egyáltalán hasonló tulajdonságú emberekkel fogsz találkozni, ezért nem.


A kapcsolat nem úgy jön létre, hogy te elképzelsz egy ideál embert, aki megtestesül előtted a gondolataidból.

Pl. Én is szeretnék hasonló tulajdonságú társsal lenni, de nem úgy megy az, nem igazán ismerek olyan embert, akinek annyira hasonlítanának a tulajdonságai.


A valóságban inkább úgy jön létre a kapcsolat, hogy te a meglévő környezetedből, ismeretségi körödből kiválasztod a legszimpibb embert, akivel szerencsés módon egymásnak szimpik vagytok.

2019. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
"Minden erős és sikeres férfi mögött egy megdöbbent nő áll." :-))
2019. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Viccet félretéve a férfi csak akkor tud a világmegváltó terveivel foglalkozni, ha otthon minden rendben van, Ha nem veszi el a figyelmét a kielégítetlen kangörcs, nem aprózza el az idejét a házimunkára, stb. Arról nem is beszélve, hogy -tetszik, vagy nem tetszik - a férfi sohasem magának teremt. Még ha kívülről úgy látszik is, vagy ha elhiteti még magával is, akkor is a végső cél mindig az, hogy megmutassa a nőnek, hogy mire képes. Szóval a sikeres férfi soha nem egymagában és soha nem önmagáért sikeres. Önmagában egy 0. Ezért olyan nagy tragédia az, hogy a mai csajok oly bőkezűen bánnak a kegyeikkel. Megszűnik a férfi férfinak lenni, hiszen akkor kap magának kéthetes ágybetétet, amikor kedve tartja.
2019. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Pupusz ***** válasza:
86%
Nálunk így van. Amióta megismertem a feleségemet, azóta valahogy sokkal jobban mennek a dolgok, pedig ő otthon van a gyerekekkel, háztartással a házasságunk óta. Mégis megteremti a harmonikus otthoni légkört, rendet, finom ételeket, meg lehet vele beszélni mindent, érdemes hallgatni a tanácsaira, segít mindenben, lehet rá számítani bármikor. Nélküle nem is lenne érdemes csinálnom semmit. Pedig nem noszogat, rám bízza, mibe vágok bele, hogyan bonyolítom le. Mégis a legjobban otthon szeretek lenni vele és a gyerekekkel. Tökéletesebb asszonyt legmerészebb álmaimban sem kívánhatnék. Nem is kívánok, így a jó. A többi meg jön magától. Azok csupán részletek.
2019. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!