Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire vagyok ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagyok ciki pasi,29 évesen, Budapesten, albérletben élve, nettó 200 at keresve, gyári munkásként?

Figyelt kérdés
Egyébként csupaszív, romantikus, humoros, kedves pasi vagyok, csak csóró. Ja meg nem túl szépfiú.
2020. jan. 7. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

És akkor most ez egy kapcsolat keresési szándék volt? Vagy nem értem. Mi a végzettséged, hogy gyárba dolgozol?


Egyébbként nem a fizetésed vagy a munkád ciki. Hanem az önbizalomhiányod.

23l

2020. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Balázska, a sok hazugságaid miatt még nem szakadt rád a plafon?
2020. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyere el Miskolcra, itt a 200 elég jó bér. Pesten 260 az átlag, ha a felett vagy, akkor jó. Kicsit gyúrj rá.
2020. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elegge, 200 netto alberlettel semmire nem eleg. Egy pohar csapvizre azert futja meg ho kozepe utan?
2020. jan. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt kihagytad, hogy alkoholista is vagy.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2020. jan. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!