Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Kezdenétek egy romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kezdenétek egy romantikus, csupaszív, de full alkoholista művészlélek pasival?

Figyelt kérdés
f/29
2020. jan. 6. 01:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alkoholt mindenképp hanyagold, nagyon szánalmas az, amikor látod valakin, hogy alkoholista, és az alkohol vezeti őt, és nem fordítva. Mennyivel jobb lenne ez a kiírás az alkoholista nélkül, sokkal-sokkal több esély. Ja és ne feledd, ezen tudsz változtatni, nem úgy mint, aki rokkant stb....Szedd össze magad, ha leteszed az alkoholt, nem csak egészségesebb is leszel, hanem az önbizalmad is nő. Hajrá!
2020. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor, ha anyuddal élsz, Babettával jársz melózni a Mekibe, és este kakaót visz be alvás előtt. Előtte azonban ki is veri neked.
2020. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2020. jan. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A "csupaszív" a kanos legújabb szinonimája? Miket meg nem tud itt az ember.
2020. jan. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem ide vagy oda, én még nem láttam olyan alkoholistát, aki mellett egy nő jól tudta volna érezni magát. Főleg hosszú távon. Tudod, egy kapcsolathoz nem csak a dugás tartozik hozzá. Néha jó a szerelmünkkel megvitatni az élet dolgait, elbeszélgetni a hétköznapi eseményekről, munkáról, tudományról, szórakozásról, filmekről, stb. Aki tajrészeg, azzal ez eléggé korlátozottan kivitelezhető.

És mi lesz mondjuk 10 év múlva? Vagy 20? Amikor már visszafordíthatatlanuk, és nagyon látványosan kikezdi az alkohol a szervezetét?

A pénzről nem is beszélve.

2020. jan. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ez telitalálat. :D :D
2020. jan. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő, de alkesz meg voltam.

Én azt tanácsolom, hogy ne!

Neked meg azt, hogy állj le!

Ha nem megy magadtól kérj segítséget, van.

Nagyon rongy helyzetekbe fogsz kerülni.

2020. jan. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen kizáró ok sajnos.
2020. jan. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A bűbájos dumádat nem vettem be, az alkoholizmus a lényeg.
2020. jan. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!