Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket taszít az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket taszít az ha egy fiú vékony?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Inkàbb taszít,de vannak magas fiúk akik vékonyak és szálkásak,és elég soknak jól áll
2020. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Az én alkatom jön be nekik. Szekrény, 190/110.
2020. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Párom is vékony. De volt már normál testalkatú és dagadt pasim is. Az ideál amúgy a normál, kicsit szálkás testalkat, de vannak ennél sokkal fontosabb dolgok egy kapcsolatban.
2020. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Engem taszít. Részemről az abszolút hangulatromboló, ha egy férfinek kb olyan vékony a csuklója és az alkarja, mint az enyém (a kezem bármelyik ujjával simán átérem magam, pedig pici kezem van).

Én a mackós alkatot szeretem, de persze ez nem jelent semmit a női átlagra vonatkozóan.

2020. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem taszít, kifejezetten tetszenek a magas, vékony férfiak, de csak ha nem görbe a háta.
2020. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6: milyen az alkatod, magasságod?
2020. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az izomtónus nélküli test taszít.
2020. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Párom is vékony, szálkásan izmos. 172 centihez 62-63 kg.

Régebben kondizott, focizott, ma már csak fut és jógázik.

A sportos múltja azért meglátszik rajta, plusz ugye most is mozog, csak másfajta sportot űz.

2020. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem jön be, ha egy srác vékony, a szememben az valahogy kevésbé férfias, inkább az izmos, de legalább szálkás pasik tetszenek. Ennek ellenére volt már kifejezetten sovány pasim, aki a személyiségével tudott megfogni. Szóval számomra a vékony testalkat hátrány, de nem kizáró ok.
2020. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!