Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket taszít az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket taszít az ha egy fiú vékony?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Taszítani nem taszít, de semmiképp nem tetszik. Legyen nagy, széles válla, egy minimális pocak is elengedhetetlen. Nőnek akarom érezni magam mellette. Kellemetlen, mikor az 52 kilómmal csak épp, hogy könnyebb vagyok egyes srácoknál. ):
2020. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de csak akkor, ha van rajta pici izom is.
2020. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem főleg azért zavar, mert én nem vagyok egy pici vékonyka lány, hülyén nézek ki egy nálam kisebb sráccal. És amúgy nem, nem vagyok túlsúlyos, és sportolok szóval nem érzem nagy elvárásnak, hogy a srácon legyen pici izom. Nem kell sok, de ne lógjon ki a bordája.
2020. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, feltéve, ha (mint egy előző válaszoló is írta) nem púpos mellé, nem görbe.
2020. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem. Ráadásul még előny is. Jobb, mint a pocakos, mackós vagy a nagyon kigyúrt.
2020. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!