Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tudom hogy baromság de zavar

Figyelt kérdés
még tavaly nyáron együttvoltam egy fiúval kb 3 hónapig, de közbe a barátnőm mindig vele szervezett programokat és engem ez baromira zavart. ugye 3hónap után szakítottam vele, és egyikükkel se nagyon tartom már a kapcsolatot de ők még mindig találkozgatnak, nemjöttek össze, de engem annyira zavar. egyszerűen nem értem, hogy miért kell így rákattani a volt barátomra. én soha nem csinálnék ilyet. mitcsináljak?
2010. júl. 21. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem a barátod már nem a barátod, a barátnőd már nem a barátnőd, de azért zavar, hogy találkoznak úgy, hogy nincsenek együtt. Te beteg vagy, az van.
2010. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok beteg, úgy találkoznak hogy nem vannak együtt, hogy együtt járnak el bulizni meg ilyenek. ennyi
2010. júl. 21. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:

ha már egyikkel sem tartod a kapcsolatot, honnan tudod, hogy találkozgatnak?

amúgy pedig elősnek igaza van: már nem a barátnőd, és már nem a barátod, úgyhogy nem szabadna, hogy zavarjon!

2010. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14:54: te nem értesz. Van két, számodra irreleváns ember, valószínűleg soha az életben többet nem találkozol velük. Akkor nem halál mindegy, hogy mit csinálnak együtt? Majd még kérjék ki az engedélyedet, hogy bulizzanak egyet vagy mit vársz?
2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak kur.va idegesítő mi a faszér kell rászállni a voltbarátomra, amikor megbeszéltük, hogy egymás voltpasijaival nemkezdünk semmit. és onnan tudom, hogy vannak közös ismerőseink
2010. júl. 21. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:
14:57: még mindig nem értem miért zavar ez téged. Ha te már hozzáértél egy pasihoz akkor azzal a pasival senki nem jöhet össze? Ráadásul mégcsak össze se jöttek ha jól értem. Nem lehetnek barátok csak azért mert a pasid volt vagy mi?
2010. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
uristen annyit fogjatok fel hogy baromira zavar és ennyi és nemtudok mitkezdeni ezzel és azt akarom elérni hogy ne zavarjon
2010. júl. 21. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogadd el, ez az ő döntésük, ő életük.
2010. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lődd fejbe magad.
2010. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az zavar, hogy más jól érzi magát? Ez önző tulajdonság, úgyhogy erőszakold meg magad, és változz meg! Valószínűleg nincs pasid, úgyhogy szerezz be egyet! Ezzel el fogod terelni a gondolatadid az ex pasidról és az ex barátnődről...
2010. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!