Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baromság osztálytársnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baromság osztálytársnál próbálkozni?

Figyelt kérdés

Ez az utolsó évünk, és van egy lány akivel egész jóba vagyunk. Szerencsére fiú-lány kapcsolat van köztünk, tehát nem vagyok benne a barátzónában.


Arra gondoltam, hogy téli szünetben megkérdezném, hogy jár-e a belvárosban (megyeszékhelyről van szó, ő pedig egy közeli faluban lakik), mert találkozhatnánk. Konkrétan ezt kérdezném:


"Szia. Jársz a szünetben a városban? Találkozhatnánk."


Aztán ha beleegyezik, akkor sem túlzásba vinni a romantikát (egyrészt én sem vagyok az, másrészt a csaj is nagyon kiismerhetetlen, mondjuk nekem pont ez tetszik benne, szóval egyszer vevő rá, másszor meg a kemény férfira vágyik), de csak úgy lazán beszélgetnénk, ismerkednénk (suliban sajnos nincs annyi lehetőség, leginkább miattam, nem azért mert gyökér vagyok, csak mással/másokkal vagyok elfoglalva). Esetleg tesztnek bedobni, mert kicsi esélyt látok rá, hogy bejövök neki, hogy "ha már itt vagyunk, akkor vennék valamit a barátnőmnek, hasonló kaliberű, mint te, úgyhogy segíts benne légy szíves." Közben meg erősen figyelném a reakcióját, ha nem maradna közömbös, az már jó jel. Aztán persze mondanám, hogy csak szívattam.


2011. nov. 6. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
az utsó két mondat öngyilkosság
2011. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért? Volt egy csaj, akivel alakult a dolog, de végül nem velem jött össze (amit aztán egyáltalán nem bántam meg), szóval mikor kirakta az a lány, hogy kapcsolatban van, másnap azzal fogadott az osztálytársam, hogy velem van-e? Mindezt megpróbálta közömbösen előadni, de én mintha kis elkeseredettséget hallottam volna a hangjában, aztán mondtam, hogy nem, akkor pedig megkönnyebbülést.
2011. nov. 6. 21:00
 3/4 A kérdező kommentje:
Na ezt csak azért mondtam el, hogy nem valami jó színész, és lehet le tudnék olvasni valamit róla. Ha szarul érzi magát eközben, nyilván elszomorítja, hogy mással jöttem össze, így még biztosabbra vehetem a dolgot.
2011. nov. 6. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
de ha közlöd vele h csak szívattad, akk el fog fordulni tőled.
2011. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!