Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő az amikkor a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő az amikkor a fiú mondja egy lánynak hogy szereti? Most olyan furán érzem magam.

Figyelt kérdés

Mert a barátommal nem olyan régen 2hete jöttünk össze, én többet érzek már mint "kedvelés" de ő azt mondta nekem hogy csak kedvel, bár azt is mondta hogy én állok az első helyen akit meg tud és akit meg akarna szeretni.

Olyan kellemetlen ez.


2010. júl. 21. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs meghatározott időkorlát...

Amikor úgy érzi, komolyan gondolja...na, akkor fogja mondani.

2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát biztosan nem akar hazudni neked. Ez már jót jelent. Remélem lesz több is. Türelem.
2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nagyon ritkán mondom ki ezt a szót, mások naponta mondják... szerintem inkább éreztetni kell a szeretetet mint kimondani
2010. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, nem kell annyit mondogatni mert elkopik. Sok boldogságot nektek!
2010. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy a pasik eléggé zárkózottak az érzelmek kimondásával kapcsolatban, ha tényleg szeret, akkor úgyis mutatja ezeket a jeleket, nem kell kicsikarni belőle azt, hogy mondja is ki, ha érzed, akkor minden rendben van.
2010. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!