Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el a lánynál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el a lánynál, hogy férfiként nézzen rám. Úgymond egy ideált testesítsek meg a számára?

Figyelt kérdés
ahelyett, hogy csak simán elfogadja azt ami nem tetszik neki bennem. szeretném ha tetszenék neki. ő is nagyon tetszik nekem és el szeretném érni, hogy különleges kapcsolatunk legyen. kevésnek érzem magam. több szeretnék lenni. nem testileg. viselkedésben, stílusban.
2010. júl. 21. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy férfi a kezdetektől férfi.

Elfogadja azt, ami nem tetszik? Az ideálnak is vannak hibái, amiket bizony el kell fogadni. Mert így életszerű.

Ne akarj több lenni, annál, mint ami/aki vagy. Könnyen alakulhat ebből erőltetett/nevetséges viselkedés.

2010. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nem tőled függ....vagy az ideálja vagy első pillanattól fogva és te vagy számára az igazi férfi, vagy ha ez már eddig nem volt így, ezután sem lesz, akármit próbálsz változtatni... most magamból indultam ki, sokan akartak már az "ideálommá" válni, de nekik is elmagyaráztam, hogyha nem azok már első pillanattól kezdve, önmaguktól, úgy ahogy vannak, akkor már erőltetetté válik ha próbálnak olyanná válni... ez kb olyan, hogy befestheted magad feketére, hogy négernek tűnj, de akkor sem válsz azzá...érted?
2010. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
na ez most úgy jött le mintha a négerek lennének az ideáljaim :D írok egy másik példát: egy szitakötő viselkedhet úgy, mintha pillangó lenne, de attól még szitakötő marad és amit csinál az csak színjáték
2010. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor úgy írom, hogy nekem van egy saját ideál képem magamról. ezt a képet festettem le a lánynak akkor amikor még csak kevésbé ismertük egymást. De miután rendesen megismert rájött, hogy ez az általam lefestett neki tetsző kép, még igen csak ingatag és darabos bennem.


Ha lenne pénzem arra, hogy megvegyem, megtegyem azokat a komolyabb lépéseket amiket szeretnék, stb. Tehát, hogy ezt az ideált kiteljesítsem. stb találjak munkát. akkor szeretne. de így sajnos el fogom veszíteni.


az az ideál amit ő bennem látott és amit én magamra elképzelek nagyjából közös. és az akadály csak az, hogy nem szeretném, hogy elfogadja azt, hogy ez nem én vagyok. ez igenis én vagyok, lennék, ha tehetném. mit tegyek, hogy elérjem?

2010. júl. 21. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!