Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tabutéma az, hogy pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tabutéma az, hogy pl. megüssünk egy lányt, férfiként?

Figyelt kérdés
Úgy értem ( és úgy érzem ) visszaélnek a lányok azzal, hogy a férfiak "nem üthetik meg őket". Pedig vannak olyan lányok, akik, na nem verést, csak egy igazán, szívből jövő, izomból jövő pofont megérdemelnének. Gondolom ezzel nem vagyok egyedül.
2010. jún. 23. 22:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%

Én nem helyeslem ha valaki üti a barátnőjét...


De megértem.

2010. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik megérdemelnék, csak éppenséggel a nők gyengébbek, a csontozatuk és az izomzatuk is, így egy férfinak nem fáj annyira, ha megüti egy nő, viszont a férfiak sokkal erősebbek, így az ütésük is fájdalmasabb. És a gyengébbet finoman szólva "nem illik" bántani. Sokkal könnyebben okozol akár egy pofonnal is maradandó sérülést... Amúgy pedig a normálisabb fajta lányok nem élnek vissza ezzel, talán rossz helyen keresgélsz, ha olyanokkal találkozol, akik visszaélnek vele.
2010. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
0%
Ezzel tényleg nem vagy egyedül. :)Ez a visszaéléses dolog meg már egészen kislánykoruk óta megvan bennük. Hergelik a kisfiúkat h megüssék őket aztán szaladnak az anyjukhoz. Sok ilyet látni, és ez az idővel sem változik. Ha megütöd lehet h a bíróságra kell menned és elpereli a gatyád is. :P
2010. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Pont az ilyen emberekből lesz feleség, gyerekverő erőszakos alkesz.

Ha baj van azt tudni kell megbeszélni, az erőszak a gyengék fegyvere.

2010. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk mert az nem is férfi aki egy nőt megver


Valószínűleg a 2 nem eltérő testfelépítéséből fakad az egész, hiszen egy férfi sokkal izmosabb mint egy nő, így nem igazán lenne egy fair play.

2010. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
a csajoknak a szavak jobban fájnak mint egy pofon....mert azt hamar elfelejtik de ha vmi olyan szót mondasz rá jobban fog neki fájni mint bármennyi ütés
2010. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
54%
Azért mert mindig is az van és az lesz hogy a nő gyengébb mint a férfi, és sztem a férfinek nem kéne ezzel "élnie"...persze én is egyetértek hogy pár nő megérdemelne egy-két taslit :P (nő voltam)
2010. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
EMANCIPÁCIÓ
2010. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
egy nőt nem pofonnal lehet bántani a legjobban batya............
2010. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne erőszakhoz folyamodni ha meg tudnák beszélni az emberek értelmesen... szerintem nem csak én tudom ezt megvalósítani a párommal. Néha felhúzzuk egymás agyát akkor játékból bunyózunk és istenes pofonokat lehúzunk egymásnak.. játék címen. De finoman is meg lehet oldani. Egyébként nem tabu téma, csak tényleg ez az "illendő", hogy a nő gyenge és kiszolgáltatott az erős férfival szemben.. Amelyik ezzel visszaél mert sajna olyan is van, annak meg kell tanulnia felfogni, hogy ez nem így működik. Ha más nem leb@xni neki egyet ha hiányzik neki az atyai nevelés...
2010. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!