Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő akkor, ha unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő akkor, ha unalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Például felvázolok a kapcsolat elején egy képet magamról és róla ami baromira, nagyon tetszik is neki. De amint mélyebben megismer rájön, hogy sajnos még nagyon messze vagyok ettől a képtől én vagyok, én voltam, de még le vagyok korlátozva. Tehát a többségnél is izgalmasabb vagyok amikor ambíciókról van szó (főleg megvalósíthatóakról), de amikor a jelenről akkor egy senki.
2010. júl. 21. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

maradj mindig a földön, nem kell álomba ringatni senkit, meg el nem érhető célokról szónokolni


lazíts

2010. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
valaki felvilágosítana, hogy itt mi a konkrét szituáció? mert nem értem... :S
2010. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

arról van szó, hogy mondjuk néha lemegyek úszni és sajátos módon élem meg ezt az egészet. amikor erről a lánnyal beszélgetünk elképzel maga elé egy izmos vizilabdást akinek a sport az élete, és ha kell vért hugyozva is de leússza ezt a távot. pedig én nem azt mondom hogy az vagyok. csak egyszerűen túl lelkesen magyarázom.


aztán amikor mélyebben belemegy már mondja kábé, hogy jönne is velem úszni. akkor kiderül, hogy ez nem teljesen így néz ki. bár hazudni nem hazudtam semmiben.


például. ilyenekre gondolok.

2010. júl. 21. 16:50
 4/12 A kérdező kommentje:
csak simán unalmasan eljárok néha úszni. de ez csak egy példa volt. ez az életemben sajnos mindennel így megy. zenével bulizással. mindennel. egy egyszerű srác vagyok, de az álmaim annyira reálisak, hogy amikor úgy magyarázok, hajlamosak a lányok másnak nézni, mint aki vagyok. és persze mindkét fél részéről garantált a mélyrepülés amikor kiderül, hogy mégsem. pedig sosem hazudok. egyszerűen van bennem valami.
2010. júl. 21. 16:52
 5/12 anonim ***** válasza:
járd el neki az őrségi csárdást, tutira nem leszel neki már unalmas többé!
2010. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ahha, így már nagyjából értem...

És a csaj ezt már szóvá tette, hogy nem is így mesélted?

2010. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mintha mondjuk megemlíteném, hogy van egy kutyánk és leszaladok vele sétálni és akkor elképzeli, hogy megyek a kutyámmal a városban, és mindenki utánunknéz, meg csillog villog a szőre, közben nem. csak simán leviszem a hülye kutyát a mocskos utcára sétálni. érted... ez a baj. ez is csak egy példa volt.
2010. júl. 21. 16:54
 8/12 A kérdező kommentje:
nem tette szóvá, és nincs arról szó, hogy nem úgy meséltem. egyszerűen másnak nézett. félreértett. azt hitte más ember vagyok.
2010. júl. 21. 16:54
 9/12 A kérdező kommentje:
azt hiszi izgalmas életet élek, közben az esetek 90%-ban megtalál msn-en, myvipen, skypeon. és rádöbben, hogy nem engem keresett.
2010. júl. 21. 16:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Velem is ilyen gondok vannak, csak pont fordítva... mindig lekicsinyítem önmagam képességeit ezért sok lány elhagy, de ha megtalálom az ideálist, akkor legalább meglepetésként éri, hogy milyen is vagyok... Próbálj te is így gondolkodni. Próbálj inkább kevesebbet mutatni magadból, és ha lesz egy lány, aki elfogad ilyen "kevésnek", akkor már megnyílhatsz előtte, és neki csak még tökéletesebb leszel, mert több vagy, mint amire számított.
2010. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!