Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért offolják szét a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért offolják szét a facebookon a lányok semmi értelmű közhelyes unalmas üzenetekkel?

Figyelt kérdés

Pl. "Nem is tudod honnan jöttem, de ha tudnád honnan és ismernél akkor nem bántanál"


Ezeknek mi értelmük van?


2011. okt. 3. 17:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
"Nem kell hogy emlékezz rám és arra ami köztünk volt. csak arra kérlek hogy ne felejts el..."
2011. okt. 3. 17:57
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Én le szoktam őket tiltani az üzenőfalamról, és máris nem kell ilyen értelmetlen f@szságokat olvasnom. :)
2011. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

""Nem kell hogy emlékezz rám és arra ami köztünk volt. csak arra kérlek hogy ne felejts el...""


"Nem kell h emlékezz csak" "ne felejts el"


Értelmes... :D

2011. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
"Nem fogok úgy csinálni mintha nem léteznél. helyette valami jobbat fogok csinálni. megmutatom hogy nélküled is rendben vagyok."
2011. okt. 3. 17:58
 5/13 A kérdező kommentje:
"akkor szeress a legjobban amikor legkevésbé érdemlem, mert akkor van leginkább szükségem rá"
2011. okt. 3. 17:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

""akkor szeress a legjobban amikor legkevésbé érdemlem, mert akkor van leginkább szükségem rá"


Akkor szeress a legjobban, amikor egy rossz rib@nc vagyok, mert akkor van a leginkább szükségem egy balekra aki elnézi.

2011. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem akkor minden 2. csaj ismerőst le kéne tiltanom:D
2011. okt. 3. 18:01
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Én lány vagyok. Én nem "offolnám" egyiket se. Szívem szerint aki kiírja azt letiltanám. Hál istennek nem sok ilyen van az ismerőseim között. Többnyire normális, nem ilyen szerelmi bánatos üzeneteket írnak ki. Ők csak azt akarják, hogy figyeljenek rájuk. Akik pedig rányomnak a tetszik gombra, na azok ugyan olyanok többnyire mint ők. Esetleg 1-2 tetszik nekik tényleg, de am. semmi kb:/


22l

2011. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy régebben azt hittem, hogy az ilyen 13-16-os korosztály csinálja. Rájöttem hogy nem, 25 évesek még rosszabbak. De gondolj bele, milyen gáz lenne ha a fiúk írogatnának ki ilyeneket. Pont most húztam fel magam az egyik ilyenen:/ A fél facebookom tele van vele:S


21l

2011. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:
44%

én a második ilyen után tiltom az illetőt.


29/N

2011. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!