Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mi lenne a helyes, ami nekem is jó és nem is fáj annyira?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok egy nálam 25 evvel idősebb házas férfival 2 éve.

Elmondása szerint mindig voltak szeretői, soha senkinek nem hazudott, nem fog elvállni (szerintem anyagi okok miatt).


Én fiatal vagyok, nincs senkim de szeretnék CSALÁDOT.

Ha meghallja, hogy ismerkedni szeretnék... ne tudjátok meg..... ..

Balhé a köbön...


Mit csináljak??



1. szeretek vele szexelni, az eddigi top 3-ban benne van

2. szeretem a természetét.....

3. közben tudom, hogy ez nekem Ido pocsékolás.. semmi több

4. nálunk csak szex van, soha semmi .. SEMMI közös program.. amit én kicsit megalázónak gondolok (?)


2020. jan. 11. 12:59
 1/5 Looking_for_Alaska ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője, ezt te is tudod. Szállj ki belőle, amíg nem sérülsz lelkileg még jobban. Tudom, hogy nehéz, de majd túllépsz rajta, és lesz olyan kapcsolatod, amelyben te is azt kapod, amit szeretnél, nem csak néhány lopott órát szexre.
2020. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellesz neki, de ha meghallja, hogy ismerkednél, balhézik? Mivaaan? Ráadásul 25 évvel idősebb? Neked mitől van ennyire a béka feneke alatt az önértékelésed?
2020. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ez neked kapcsolat... Drágám, te egy ürítőláda vagy.
2020. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Addig szexelgetsz vele, amíg nem találsz jobbat. Honnan tudná meg, hogy ismerkedsz?? Csak tőled... nem mondod el neki, aztán nincs rinyálás meg hiszti.
2020. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem veszed észre, hogy ő csak kisajátít téged, szexuálisan kihasznál. Tegyél meg magadnak egy szívességet! Keress egy jó pszihológust, aki segít rájönni, hogy értékes ember vagy és segít kilépni egy ilyen méltatlan, megalázó helyzetből. Ne hidd el a hazugságait! Azután pedig keress magadnak egy olyan férfit akinek te lehetsz az első és egyetlen szerelme.
2020. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!