Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy csinálnátok? Mi a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy csinálnátok? Mi a helyes?

Figyelt kérdés

Albérletben vagyok de amúgy félig a szüleimmel lakok. A párommal szoktunk találkozni nála is, nálunk is, az albérletben is meg néha egyéb helyen (étteremben vacsora, cukrászdában süti... séta valahol).

Főleg nála vagy az én albérletemben tudunk kettesben lenni. Ha szeretnék vele az albérletben találkozni, akkor illik mindenképpen megtudni lakótárstól, hogy mikor lesz ott? Mármint, muszáj alkalmazkodni ehhez?


Néha tényleg csak beszélgetünk, teázgatunk a párommal mikor ott vagyunk, a szex-témát eddig inkább nála intéztük de ő is felemás helyzetben van mert ott sem tudunk mindig kettesben lenni a szülei miatt.

Ha esetleg nála nem tudunk kettesben lenni de szeretnénk akkor hívnám én őt az albérletbe. A lakótársam magától egyáltalán nem közli, hogy mikor lesz ott az albérletben (nincs mindig), ha meg rákérdezek, akkor vagy megmondja vagy azt mondja, hogy még nem döntötte el (de akkor se mondja meg ha már tuti mikor lesz ott) vagy úgy mondja meg, hogy nem egyértelmű. Például kérdeztem legutóbb hogy mikor, azt mondta, hogy januárban és megkérdezte miért kérdezem.

Mivel annyira nem mondja, ezért én nem szívesen kérdezném minden héten tőle. Ha kettesben szeretnék lenni a barátommal, vagy találkozni vagy akár szexelni, illik még így is tekintettel lenni a lakótársra és nem menni mikor ő ott van vagy így hogy nem mondja meg pontosan mikor van ott, így én nem vagyok hibás?


Amúgy két éve lakok a lakótársammal együtt, régen sokkal többet beszéltünk és azért megmondtuk egymásnak kinek milyen programja van de ez már hónapok óta totál elmarad. Már pár szót se beszélünk egy héten mert én kezdeményeztem eleget, nem fogok mindig én.


Régen mindig megkérdeztük egymást hogy felvihetünk-e valakit, ő csoporttársát egyetemről, én a páromat vagy ő egy rokonát, én egy csoporttársamat tanulni. Egy idő után már nem kérdezett meg engem meg én se őt. Ezzel most azt szeretném kifejezni, hogy régen ezt is jobban megbeszéltük és már nem.


2020. jan. 2. 18:58
 1/8 A kérdező kommentje:

Persze úgy gondoltam, hogy nem lennénk hangosak. Amúgy sem szoktunk sima beszélgetés közben sem... de szex közben is próbálnánk azért nem visítozni meg hasonlók. Ajtó bezárva, csendben. Ha nem is némán de halkan. Lakótársam szintén mindig bezárja az ajtaját.


Ha nem lennénk hangosak, akkor is gáz lenne szexelni a másik szobában?

Tudom, hogy valaki megoldja a lakótársával, hogy hagyja őket addig egyedül de szerintem ez nálunk tuti nem működne.


Lakótársam mostanában vizsgákra tanulni megy oda, ezért nem tudom mennyire lenne bunkóság.

2020. jan. 2. 19:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki felviheti a rokonait, barátját, ismerőseit, akkor ezzel nem kell foglalkoznod. Legfeljebb belefuttok, hogy otthon van, amikor terveitek vannak, de akkor halkabbak vagytok..
2020. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem voltam olyan helyzetben, amiben a lakótársad van, de én is tanultam vizsgákra kollégiumban. Nagyon bajos akkor összpontosítani a tanulandó anyagra, ha tudom, hogy a szomszéd szobában megy a sze/relem...

Talán kérdezd meg, hogy mit szól hozzá és nem zavarja-e őt a tanulásban, ha feljön hozzád a fiúd ÉS CSENDBEN MARADTOK. Ezt illik megkérdezni, hiszen ő a jövőjét alapozza a tanulással.

2020. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk eleinte az volt, hogy kijelentette lakótársam, hogy felhozhatom a barátomat, de csak akkor ha nincs itt, mert őt az is zavarná ha csak együtt látna minket. És mindig szóltam hogy hétvégén itt lennénk, neki is jó-e.

De visszafelé nem működött, ő hétköznap is felhozta a párját, amikor én bugyiban flangáltam otthon. Így mostanában én sem szólok, bár ha itt van lakótársam maximum akkor szexelünk, ha már alszik, akkor is halkan.

2020. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! És melyik a jobb megoldás, ha a kettő közül kell választani: megkérdezni egyetlen egyszer, hogy vihetem-e a barátomat akkor is ha ott van úgy hogy nem zajongunk hogy ne zavarjuk vagy minden héten megkérdezni, hogy mikor van ott és azokon a napokon direkt nem menni?

Bár a minden héten kérdezgetés meg nekem nagyon szar, mert nem mindig tudom előre kiszámítani, hogy a barátommal mikor találkozunk. De ha mondjuk megkérdezem tőle és azt mondja nem döntötte el melyik napokon lesz ott, akkor meg ne is menjek oda? Vagy akkor már az ő baja ha zavarjuk mert nem mondta meg?

2020. jan. 2. 22:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát azért ha van más opció, ne zavarjátok. Ő is ugyanúgy ott lakik ahogyan te. A barátod szüleit talán nem zavarod úgy a vizsgaidőszakban, ahogyan lakótársad zavarnád.

Kérdezd meg tőle hogy neki hogy lenne jó, gond-e ha felmegy hozzád barátod néha, vagy inkább csak akkor menjen, ha ő nincs ott.

Előző voltam

2020. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A barátom szülei sem egyszerű eset... de azt mondta a párom, hogy éppen tehetünk egy próbát.

Eddig sem volt mindig könnyű megoldani, hogy akkor menjek mikor nincsenek ott de most meg annál inkább nem tudunk majd ilyesmikhez igazodni...

A párom eddig nem is akart úgy, hogy van ott még valaki de igazából részben pont a privát szféra hiánya miatt eléggé rossz a szexuális dolgok köztünk és már jó lenne ezen javítani de ha mindig másokra leszünk tekintettel, akkor sose fog semmi javulni.


De megpróbáljuk ezt a módszert is, hogy ha nincs más opció, akkor a szüleit "zavarjuk". Amúgy én nem úgy értettem, hogy mindenképpen az albiban találkozni meg ott szexelni, hanem csak abban az esetben ha máshol nem megoldható. Például ha nála tuti kettesben vagyunk akkor ott, ha ott nem tudunk kettesben lenni, akkor esetleg az albiban.

2020. jan. 3. 09:05
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Semmi jogod kérdezgetni az albérlőtársad,hogy mikor van otthon,stb.,mert az az ő magánügye,én se mondanám meg neked mit csinálok,meg mikor,ő ugyanúgy fizeti a kéglit.Attól hogy még bezárja az ajtaját,ugyanúgy áthallatszódhat minden,én erre tuti berágnék.
2020. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!