Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon erdekel hogy baj e ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnemtudni00 kérdése:

Nagyon erdekel hogy baj e ha en 19 eves vagyok viszont a pasi akivel kavarok 36? nagyon sokat gondolkodtam ezen, viszont nem tudom mi a helyes dontes.

Figyelt kérdés
A pasi mellesleg elvalt,es 2 gyereke van. Egy 16 eves fia es egy 7 eves lanya.

2019. nov. 18. 14:13
 1/9 anonim válasza:
Kinek baj?
2019. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek jó kinek rossz? Az kínos lesz, hogy a lányának fognak néha nézni, de sebaj.
2019. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt meg kell kérdezned a neten, akkor baj.


Más, normális lányoknál nem.

2019. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a gondolataidra-érzéseidre, egyébként ilyen esetben, hogy gyereke van és elvált nem valószínű, hogy úgy komoly szándékú.. tehát nem.
2019. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nem baj. Ez a kettőtök dolga.

Tény, hogy a lánya lehetnél. Nem hiszem, hogy egy 16 éves fiú jó néven venné ha az apjának egy nála csupán 3 évvel idősebb barátnője van. Biztos vagyok benne, hogy sok megjegyzést fogtok kapni másoktól. Őszintén én legszívesebben lebeszélnélek erről. Főleg a 2 gyerek miatt.

2019. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az Ö szavait idezve, az ex felesege csak a penzet akarta es mindeben lehuzta amiben csak tudta. Nemtudom mennyire hidjek neki,mivel nagyon nehezen bizom meg az emberekben,csak siman tudni szerettem volna hogy ti ezt kulso szemmel hogy latjatok,vagy valakinek van e tapasztalata ebben a temaban.....
2019. nov. 18. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
A tegnap volt egy kerdes egy csajtol aki valami 20 evesen hazasodott 7 evig volt a parjaval aki valami 30++ es mar volt gyereke 2 is. Most a pasi nem akar gyereket a csaj meg akarna. Szerintem vedd fel a kapcsolatot vele, biztos tud mondani jot es rosszat.
2019. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ő korában leszel, pontosan tudod majd hogy egy egészséges 36 éves ember nem akar semmit egy tinitol. Ez kb az a kategória, mint ha egy 14 éves akarna veled kavarni. Nem tudsz romantikus partnerként nézni egy ilyen korú fiúra, még akkor sem, ha hihetetlenül érett a korához képest, nem? Na ez 30+nál sincs máshogy, még akkor sem, ha betoltotted a 18at.


Ne pocsekold rá a fiatalsagodat, keress egy nem selejtes társat.

2019. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A baj ott van, hogy kavartok, tehát egyikőtök se gondolja komolyan a kapcsolatot ahelyett, hogy megállapodnâtok egymás mellett.
2020. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!