Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők és asszonyok, mitől lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és asszonyok, mitől lesz vonzó, kedvetekre való egy férfi? Kell érte valamit tenni, vagy elég a jó megjelenés?

Figyelt kérdés
180/78/31
2020. jan. 12. 08:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%

A jo megjelenestol nem lesz valaki vonzo is.

Intelligencia, humorerzek, magabiztossag, celok amikert dolgozik, ezek teszik vonzova a ferfit. A jo megjelenes az csak ez utan jon.

2020. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%

Ez egyáltalán nem elég.

A tavalyi év végén egy nagyon férfias megjelenésű emberrel randizgattam, tényleg ilyen igazi robusztus alkat volt, mellette törékeny kislánynak ereztem magamat... De nem nőnek! A viselkedése szánalmas volt, gyerekes, semmiért nem vállalt felelősséget, játszotta a kemény csávót, de igazából egy vicc volt. Szerencsére erre hamar rájöttemm és elküldtem.

Aztán egy hónap múlva megismertem valakit, aki külsőre egyáltalán nem egy alfahim, nagyon vékony alkat, mondjuk azért magas, de mégsem az, ami nekem tetszik. De ez az ember valami olyan szintű tudatossággal és magabiztossaggal rendelkezik, olyan érzelmi intelligencival és olyan határozottan, hogy most is alig merem bevallani magamnak, hogy minden porcikam bizsereg tőle. Gyozkodom magamat, hogy nem is, de igen, senki a nyomába sem ér, akiket eddig ismertem.

2020. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok. A megjelenésem férfias, viselkedésem komoly, bizonyos dolgokban magabiztos vagyok, de nincs sok önbizalmam.
2020. jan. 12. 09:36
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
#1 tokeletesen leirta. Ha valaki jol nez ki, megallapitom h jol nez ki. Ez kb 1 gondolat a millio mas gondolatom kozt.
2020. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 exelant ***** válasza:
33%
Fontos a megjelenés némileg, de nem elsődleges szerintem. Legyen ápolt a férfi, s amiket nagyjából már az első válaszadó is leírt. Intelligencia, amivel együtt jár a jó helyesírás, szóhasználat, kevés "He" kifejezéssel, kevés tájszólással, s szitokszavakkal, csak hogy nyomatékosítsd ez utóbbiakkal is már a mondanivalódat..ja és minél kevesebb böfögés és fingás hangosan... ne kelljen még az előbbiek mellett ez utóbbiak miatt is szégyellnem magam melletted.... :) Rugalmasság is jó ha van, tudd megtalálni a közös témákat.... Én sokszor nem szeretek elsőre ítélni egy fotó alapján, egy telefonbeszélgetés, videochat, személyes találkozó, ami igazán latba vet nálam.... illetve azután az is pozitív, ha nem azonnal térsz rá már egy nővel való bármilyen kommunikáció terén a szexre.... én ott már csak a számat húzom.... fontos az is....de ha komolyan akarsz valamit, ne ajtóstól ronts a házba, ne e körül forogjon a téma szinte azonnal, de ha már ez is előkerül, s tervezgetjük, mit is tennénk egymással az ágyban, ne csak a szád legyen nagy.... sok pasi csak a száját jártatja, de sajnos, ha ténylegesen kerül sor együttlétre, csak a szabadkozás megy, hogy most miért nem működnek úgy a dolgok, s majd legközelebb higgyem el, minden másképp lesz, csak még szokni kell a helyzetet.... aztán megint...megint ezt hallgatom.... :) De ez így legyen már másban is....ha megígérünk valamit, lehetőleg tartsuk is....
2020. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
#5, nem használok csúnya szavakat, nem viselkedem illetlenül, nem is hitegetek. A szerszám is jól működik, nem hagy cserben. Persze ha adódna más probléma, ami miatt nem tart rám igényt a nő, azt is tudomásul veszem.
2020. jan. 14. 10:15
 7/37 anonim ***** válasza:
54%

# 5/6


Én meg tudod mitől kapok agyfzt? A sok ...-tól. Mondat végén pont van. Nem pont pont pont.

2020. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező te meg szedd össze magad,mert még nekem is szánalmas vagy. Fogyi oldalon mit kell kérdezgetni szintén fogyatékos válaszolókat,hogy mitől leszel vonzó? Hát ettől a kérdéstől egészen biztosan nem.
2020. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
A vonzalom egyszerűen jön, nem lehet praktikákkal előidézni. Másrészt van, akit csak az ágyamban tudnék elképzelni, mást az életemben is.
2020. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Engem se az ágyba, se maguk mellé nem kívánnak.🙂
2020. jan. 21. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!