Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok a 40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a 40 év körüli, jól szituált férfiről aki?

Figyelt kérdés

a fiatalok szokásait követi, ami épp trendi.

Értek ezalatt telefonszokás mintázatokat nem csak viselkedésbelieket.



2018. dec. 28. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Végre egy laza apuka . 😀
2018. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmm. Az ilyen nekem ne neveljen gyerkőcöt. Nem a fiatalság viselkedésmintázatát akarom a férfejben is látni, enélkül is lehet lazának lenni.
2018. dec. 28. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen szokásokat és milyen mértékben. Vannak olyan szokásai a fiataloknak, ami fejlődés ahhoz képest, amit a 40-es, 50-es korosztály tud, ismer. Mondok egy példát... én "csak" 29 éves vagyok, és egy 21-2 éves gyakornokunk tudta azt, hogy amikor elment a net az irodában, akkor a telefonján hogy tudjon hotspotot csinálni, hogy mégse kelljen lemondani a videokonferenciánkat... az, ha vki technikailag fejlett, az jó. Meg az is, ha nem úgy öltözködik, mint öregapám, hogy "akkor már nem lehetek divatos, ha APUKA meg KÖZÉPKORÚ vagyok", és helyette felvesz vmi előnytelen, unalmas cuccot. Vagy az is oké, ha nem otthon rohad, hanem még eljár szórakozni, fesztiválra pl.


Nyilván az már visszatetsző, ha az ilyen rohadt idegesítő trendi swagyolo gyerekek szokásait követi, mert fiatalabbnak akar látszani, és kutyafilterezik meg az egész életét megosztja snapchat filterekben, fuxszal és melegítőben mászkál. Mondjuk ezek többségének pont nincs gyereke.

2018. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Erőltetett. Ha jól értem, akkor kevesebb dologtól ráz ki jobban a hideg, mint az ilyen viselkedéstől. Utálom mikor 30-as, 40-es férfiak még srácként hivatkoznak magukra férfi helyett és folyamatosan arról beszélnek, hogy ők milyen fiatalosak. Rohadt kínos.


A Felnőtt párkapcsolatok kategóriában van, szóval gondolom ismerkedéssel kapcsolatban kérdezted. Tudod a fiatal nők ha ismerkednek, nem azokkal az idősebb férfiakkal ismerkednek, akik ezt a rohadt erőltetett, kínos fiatalkodást játsszák, hanem pont azért ismerkednek idősebb férfiakkal, mert azok mások a korukbeli fiatal férfiakhoz képest. Ha szerinted olyannak kell lenned, mint a fiatalok, akkor tévúton jársz.

2018. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 Hotspotot hogyan lehet csinálni?


Igen kutyaszelfi miegymás....

2018. dec. 28. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, na ez az, hogy 29 évesen én sem tudom :D.
2018. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

és az a gáz h én 45 évesen nőként tudom :)

sőt még a pc-m is rá tudom kapcsolni a mobilnetre

meg egy halom mindent ami IT és tec :D


am meg 40 éves férfi igen értsen a technikai dolgokhoz ...

de ne fiatal hanem csak fiatalos akarjon lenni

ne majmolja a 20 éveseket mert kiröhögik

öltözködésben találjon egyedi friss stílust

a szokásokban is tartson mértéket mert a duhajkodás 20 évesen okés de 40 évesen nem - vagyis nem kell berúgni minden héten és a alkalmi kis csajokat fűzni

vagyis ha van agya akkor nem akar olyat ami már nem ő nem akar kissrácnak látszani hanem felnőtt férfinak aki még képes friss és izgalmas lenni

2018. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 Nagy hiba, hogy nem kérdezted meg! :D
2018. dec. 28. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!