Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Kire mondjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kire mondjátok hogy jó nő?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságkra is gondolok.

2020. jan. 12. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Belsőre nem mondom, hogy jó nő. Külsőre meg arra, aki szexuálisan vonz. Ez minden férfinél más lehet. Van aki a vékonyabb, van aki a molettebb lányokat tartja jó nőnek.
2020. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2020. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A "jó nő" kifejezést a külsőre értjük, nem a belső tulajdonságokra. Pl Sharon Stone vagy Kim Basinger jó nők (voltak) fiatalabb korukban. A való életben lehet, hogy 10 percet nem bírnék ki velük, mert nyűgösek,. hisztisek, afektálnak, stb.
2020. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki számomra jó nő
2020. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem aki nem rest nő lenni. Például külsőre edz, hogy kihangsúlyozódjon a széles csípő, keskeny derék (testalkattól függetlenül működik ez az edzéssel), kerek fenék, feszes, izmos combok, szép vállak. Vagy ha nem rest időt ölni abba, hogy csinos legyen, nem rest figyelni arra, hogy szép maradjon a ruhája, bőre, haja. És igen, nálam beletartozik ebbe a parfüm és a smink is. Ezek nőies dolgok a szememben, nem elvárás, de szeretem, ha egy nő bíbelődik annyira magával, hogy nem csak úgy hagyja magán a dolgokat, hanem reggel készülődik, igyekszik. Ugyanígy azt tartom férfiasnak is, ha egy férfi tesz azért, hogy kihangsúlyozza a férfias vonásait és nem csak úgy van. A férfias /nőies külsőbe energiát kell tenni. Persze aranyos a kislányos arc smink nélkül, a kócos haj és társai, de nem nőies. És én sem várom el, hogy egy nő otthon is teljes díszben mászkáljon, de legyen igénye néha ezeket csinálni.


Belsőre szerintem nincs kifejezetten nőies vonás. Egy gyengéd, gondoskodó, törékeny nő is nőies a szememben, de egy kemény, határozott, talpraesett nő is nőies, szexi. Mocskosszájúnak, primitívnek, bunkónak és gusztustalannak nem kell lenni, de gondolom ez alap. És nem árt, ha van annyi önbizalma, hogy tudja a saját értékét és kiálljon magáért, esetleg merjen flörtölni azzal, aki tetszik neki, ne hajtson fejet senkinek (nekem sem), de ne is legyen ilyen vérfeminista, aki kikéri magának, ha kinyitom neki az ajtót. Szerintem elfogadni a nők felé irányuló kedves gesztust a nőiesség része. Ettől még lehet akármilyen vezető meg atyaisten a munkahelyén, lehet minden, ami csak akar lenni és ami egy férfi is lehet, de primitív dolognak tartom ilyen apró gesztusokban bizonygatni az egyenjogúságot. Az a jő, aki mindenben egyenlő akar lenni egy férfivel, távolodik a nőiességtől. Szerintem fontos megtartani az egyensúlyt és ott, ahol semmi értelme (például ha kedveskednek neki vagy ha randiznak vele), nem játszani az egyenlőt. Csinálja ezt vezető poziban vagy otthon, házimunka közben, ott van tétje.

2020. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó nő:

-sziluettje kólásüveghez hasonlatos és szép

-belsőre nőies tulajdonságokkal rendelkezik, amit nem titkol vagy szégyell.

2020. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
A tinipuncik a kedvenceim, a külső nem annyira lényeg!
2020. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A stílus határozza meg, belsőleg, külsőleg.
2020. jan. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külsőre: magas, szép lábfeje van a nőnek;

Belsőre: domináns, okos, szeret élni, foglalkozik önmagával.

2020. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!