Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Amikor azt mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Amikor azt mondjátok hogy egy nő ne legyen fadarab az ágyban, azalatt pontosan mit értetek?

Figyelt kérdés
Mitől lesz fadarab? És mit csináljon hogy ne legyen az? Lehet hogy én vagyok tök hülye de nem egészen értem.Konkrét dolgokra vagyok kívancsi.
2019. ápr. 10. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne mindig alul legyen és csak tárja szét a lábat ha nem néha ellen hatásként mozogjon bele ,és a felső pozícióból is vegye ki részét kb ennyit jelent. Viszont nem minden férfit zavarnak a fadarab lányok , vannak akik erre a hullának tetetőkre izgul.
2019. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Fekszik terpesztett lábbal = fadarab.

Sikíts, karmolj, harapj, orálozz, lovagold meg, élvezd, mutasd meg neki, mit szeretsz, szívd ki a vérét, ilyesmi. :)

2019. ápr. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne legyen szálkás, csiszolja le magát szex előtt.
2019. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik, ha egy lány fadarab. A barátnőm is ilyen. Én szeretek felül lenni és dominálni, ő csak élvezkedjen.
2019. ápr. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fadarab szoszerint ertendo. Tehat csak fekszik kvazi es mintha “elturne” az aktust...
2019. ápr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Az akkor van,amikor a férfi szarul kefél.
2019. ápr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

6-os

Igen, pontosan. Amikor egy pasi képtelen olyat adni egy nőnek amit élvez.

Ha jó az ágyban a pasi akkor a nő is egy vadállattá változik.

2019. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ne nyikorogjon
2019. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen olyan mozdulatlan, mint egy fadarab!
2019. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Más kérdés kapcsán felidéztem magamban életem legrosszabb szexhez kapcsolható élményét.

-Lány állítólag együtt lakott egy pasival, Pesten majd hazajött megyeszékhelyre.

-Mindenkinek terjesztette a főiskolán,hogy mekkorákat szeretkeztünk még jártunk.

Gondoltam,ha ezt terjeszti legyen valami.

Lehívtam, napközben a tvbe valami nagyon gáz műsor ment...pléddel takaróztunk. Hát normális nő levenné miről van szó.

Csókolozunk, simogatom főleg a combját,érzem forróság van. Nem igen mozdúl, csak úgy van magának. Húzom a kezét érezze hogy kívánom. Hát nem igen mozdul arra se. csukott szemmel némán fekszik...húzom le a melltartóját semmi reakció...húzom a nadrágot bugyit róla...semmi azaz dzsungel közepén koszos betét. Be voltam indúlva csiklóját simogatom nyög kéjes arc de nem mozdúl. Ha csupasz lett volna akkor még nyelvvel is rádolgoztam volna. De egyszerűen nem mertem betenni neki,szerintem szűz volt még. Voltam már szűz lánnyal azelőtt ő legalább végig beszélt.

Másik volt egy hosszabb kapcsolatom. Be voltam éjszaka indulva, ő meg nem. Párszor szivatásból eljátszotta már,aztán nagyon jó szex lett belőle. De ez most komoly volt, kb ilyen lehet egy 3ad osztályu prosti,benyálaztam betettem 10perc múlva elmentem, hang nem hagyta el, pedig máskor tudott kéjesen nyögni.Gúnyosan megkérdezte aludhat e már ....

2019. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!