Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szüleivel való első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szüleivel való első találkozásra illik valamit vinni és rögtön ott aludni?

Figyelt kérdés

A páromat már 1 éve ismerem és most akar bemutatni a szüleinek. Pontosabban már hónapok óta mondta hogy ő nagyon szeretné, de én halogattam eddig. Korábbi párjaim sosem vállaltak fel a családjuk előtt. Az okok között az szerepelt, hogy majd akkor ha az eljegyzés is szóba jön, vagy éppen a földrajzi távolság miatt nehézkesen megoldható. Tehát hiába vagyok 25 éves nő sosem lettem bemutatva.


A saját lakásukba megyek este át, ahol a párom is lakik. Igazából gyors bemutatkozás lesz, semmi közös étkezésről nem tudok. Bemutat aztán filmezünk kettesben a szobájában.


Ez esetben illik vinnem valami apróságot a szülőknek vagy mivel ők sem készülnek így én se tegyem?


Párom nagyon szorgalmazza, hogy rögtön ott is aludjak. Pedig könnyedén haza tudnék menni még az éjszaka közepén is. Én illetlenségnek tartanám az azonnali ottalvást.

Persze egy második alkalommal lazán ottaludnék


Mit gondoltok?



2020. jan. 12. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél paplant és párnát sosem lehet tudni!
2020. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Apró ajándékra gondoltam (édesség, bor)
2020. jan. 12. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyra forditva volt mikor én is vittem süteményt hasonlóakat jó benyomást keltesz vele de túlzásba ne vidd!
2020. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán ottaludhatsz, ha a párod annyira szeretné. Valószínűleg ő ismeri a szüleit és tudja h nem tartanák illetlenségnek vagy hasonlók.


Az ajándékot illetően, én nem vinnék. Boltban vett bonbont vagy hasonlót semmiképp. Max ha éppen sütsz vmi finom sütit otthon, semmi extrát, abból egy keveset.

Én ezt tenném

2020. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!