Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt élettárs ezt tenné mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt élettárs ezt tenné mire gondolnál?

Figyelt kérdés
Pár hete hívta munkatársamat bulizni akit ő is ismer. Mi a cél? Nekem van ötletem de szerintetek is enyhén túlzás hogy nincs más pasi csak az én munkatársam?
2020. jan. 12. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ezt konkrétabban is megfogalmazhattad volna.
2020. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy vajon pont mért a munkatársamat csalja el bulizni. Olyan, hogy erkölcs nemlétwzik? Ha szexelni akar van más is a világon mint volt pasi munkatársa nem? Mert srácon amikor mesélte ezt sugalta hogy vajon ezért irosgat neki?
2020. jan. 12. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
"Olyan, hogy erkölcs nemlétwzik?" Ha VOLT!!! élettársadrol van szo akkor ez miért lenne erkölcstelen? Gondold át a dolgot! Ne féltékenykedj ha olyanokrol van szo akikhez semmi közöd!
2020. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért még mielőtt valaki szóvá tenné. Erkölcs létezik csak kihalóban van. Miért jó megdugatni magad olyannal aki volt pasid nézhet utána. Nemond hogy ez erkölcsös. Tudom nincs közöm hozzá de érdekelt mások véleménye. De úgy látom hiba volt.
2020. jan. 12. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem érteni, mit szeretnél se kifejezni, se megtudni...
2020. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt fura módon senki nemért semmit

Szóval ez nekem szól szerintetek vagy csak nem gondolta át hogy azt fogja hinni a srác hogy dugni akar? Magyarán bosszantani akart mert tudta hogy elmondja úgyis? Akkor leírtam így.

2020. jan. 12. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
De mi ezt honnan tudjuk? Mikor szakitottatok? Nemrég vagy évekkel ezelőtt? Azelőtt bejött neki a másik pasi vagy nem? Tudja/tudhatja, hogy olyan jó kapcsolat van köztetek pasik közt, hogy elmondja neked a csávó? Stb..
2020. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz 7es jogos kerdések de ennyi erővel az itteni kérdések 90 százaléka is attòl függ hogy:...... és amúgy 3 hónapja lett vége és mivel irodába dolgozok gondolhatja hogy visszamondja. :)
2020. jan. 12. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!