Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan pasival akinek nincs okostelefonja?

Figyelt kérdés
F/29
2020. jan. 12. 21:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem. gyökér az ilyen.
2020. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem, undorító, hogy képzeli magát, hogy nem hordja a telefont?
2020. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Nekem fontos, hogy tudjon rendszeresen írni napközben, nézegessen mémeket (=értse a humorom) és részt vegyen az életemben akkor is, h a munka és egyéb rohanás miatt nincs fizikailag velem.
2020. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem néz le, amiért nekem van, igen.

De veled nem.

2020. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Nem. A mai világban ciki, ha valaki digitális analfabéta. Jóeséllyel nem lenne közös témánk.
2020. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
NEm digitális analfabéta vagyok, csak nincs szükség okostelefonra. Most is Internetem nem? Elég a PC itthon.
2020. jan. 12. 22:29
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Van viszont 8 négyzetméternyi szobája, meg egy masszív alkoholizmusa :)
2020. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Elég gaz... mi az hogy nincs szükséged rá?!? Ha baleset történik vagy élet-halál helyzet akkor hogyan értesíted a mentőket rendőröket tűzoltókat?!??? Hagyod hogy mások meghaljanak? Telefon fülkék már nincsenek is nagyon max az ilyen nagyobb állomásokon... (talán)

Egyértelműen valami nagy gaz van veled ha nincs telefonod... egy szoval valami szuper lúzer...

2020. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"


Elég gaz... mi az hogy nincs szükséged rá?!? Ha baleset történik vagy élet-halál helyzet akkor hogyan értesíted a mentőket rendőröket tűzoltókat?!??? Hagyod hogy mások meghaljanak? "


Ti értitek amit olvastok? Okostelefonom nincs. Sima telefonom van, ilyen olcsó butafon. Nekem elég. Telefonálásra használom csak a telót.


Tehát most akkora birka a társadalom hoygha valaki nem nyomkodja egész nap az okostelót az idióta mémeket nézve meg kommentelve az egy hülye?

2020. jan. 12. 22:44
 10/24 anonim ***** válasza:
21%
Manapság szerintem az élet része. Természetes hogy van. Nekem például kell a munkámhoz is. Tele itthon a ház okos kütyüvel amit telefon nélkül nem tudnék irányítani. Szóval ha megfordítjuk a kérdést fura lenne olyan lánnyal lenni akinek nincs.
2020. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!