Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy olyan nőhöz, aki soha nem volt szoláriumban, nem volt festve a haja, nem volt műhaja/műszempillája/műkörme, nem járt kozmetikushoz, és soha nem használt alapozót sem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 02:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%

Falusi???😂

Vagy 10 ev alatti? 😂

2020. jan. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
25 éves és megyeszékhelyen lakik.
2020. jan. 13. 02:51
 3/27 anonim ***** válasza:
67%

lényegtelen ebből csak az jön le hogy nem szereti ezeket a dolgokat vagy nincs pénze rá! lényegtelen a műköröm vagy a festet haj vagy a szolis bőr ha nem ápolt nem csinos és nem egy magamutogatos hülye olcsó pixa...

ez az ami számít...

2020. jan. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Fruzs33 ***** válasza:
66%

Nem szépítkezik ilyen nem természetes dolgokkal?

Azonnal pozitív lenne a szememben,mert nem egy műnő.

Hajfestés visszafogott smink nekem még belefér magamon,én nem vagyok az a műszépítkezős,így érzem jól magam.

2020. jan. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
Azt, hogy az nem nő.
2020. jan. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
Nőként írok szerintem azért ez annyira nem szokatlan. Esetleg azon lepődnék meg, ha soha semmilyen sminket nem kent magára mármint az alapozón kívül, mert a többség gyerekként is kölcsönveszi anyu rúzsát. Sokakat ismerek akikre több pont igaz ezekből. Bár ezek rendszeres használata sem tesz valakit műnővé.
2020. jan. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

A felsoroltak nélkül is lehet egy nő álolt. Nem olyan rég nem létezett műköröm, szolárium.

De volt manikűrös, szép, ápolt kezek, lakkozott köröm, vagy az sem.

Fodrászolt, fiatalon még nem festett haj. Ápolt arcbőr, festéknnélkül, a természetes szépségében.

Nekem jobban is tetszik, mint a kivakolt, műkörmös, műnők.

2020. jan. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
Nincs vele semmi gond.
2020. jan. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy természetes szépség. Nekem mindezek nem is számítanak. Számomra az illat a meghatározó.
2020. jan. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%

Aki ebből ügyet csinál, annak már valami gondja lehet önmagával. Rengeteg fiatal nő nem használta még ezeket a praktikákat mégsem rágódik rajta, hogy esetleg baj van -e vele.

A szoláriumról meg annyit, hogy pl bölcsiben bennünket is betereltek az infralámpa elé kis napszemüvegekben, módjával nem árt.

2020. jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!