Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak miért nem járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért nem járnak kozmetikushoz 34 év fölött?

Figyelt kérdés

Kollagen feltoltes, arcfiatlitas, bozontos szemöldök megszüntetés?


:S


2018. nov. 2. 01:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
34%
Mert azokat úgy hívják, hogy buzeránsok.
2018. nov. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem várjuk el tőlük. Elfogadjuk őket koszos, ragyás, ráncos fejjel, feketére tömődött pórusokkal, gennyesre gyulladt, benőtt szőrszálakkal. 🤢
2018. nov. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
29%
Ameddig lószar lesz, addig veréb is lesz :D
2018. nov. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
60%
Mert minket nem akarnak megb...ni. :)
2018. nov. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
78%
Pedig rájuk férne, ahogy kinéznek.
2018. nov. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
38%
Mert minek amikor 7év után már nincs szex otthon? És egyébként a párom se jár. Én otthon minden nap kézkrémezek, szemöldököm néha magam ritkítom. Minden 5-6dik borotválkozásnál arctisztítós bőrradírt is használok. De teljesen feleslegesnek tartom, mert nem vagyok Brad Pitt fejű illetve kinek tetszek? Nincs titkos szeretőm...41f
2018. nov. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
34%
Te vonzódnál egy olyan férfihoz, aki többet van a tükör előtt reggel, mint te? Ez a kérdés kb "a nők miért nem járnak sörözni a hétvégén haverokkal" szintű.
2018. nov. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
38%

A nők miért nem járnak edzőteremben 34 év fölött?


Elhízás, slamposság, nagy dumák, hogy az igazi férfinek ez a nőtípus kell, csontokkal csak a kutyák játszanak.

2018. nov. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
14%

8-asnak is igaza van,a nők 85%-a egy tehén főleg kapcsolatban tisztelet a kivételnek,plusz kozmetikushoz is csak az igazi nők járnak akik adnak magukra.


Férfiaknál ugyanez,sajnos sok férfitársam lesz èvek alatt ,,böfögő fingó,sörhasú igénytelenség".

Azèrt nem járnak mert a férfitársaim 75%-a is igénytelen,èn szoktam pedig 31 vagyok.

2018. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
Én sem járok nőként, nem bírom, ha az arcomat taperolják, van egy ideg ott, ami a derekamhoz fut, és csiklandós érzés jelentkezik, de nem kellemes, nehezemre esik nyugalomban ülni.
2018. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!