Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért tiltott le ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért tiltott le ennyi idő eltelte után?

Figyelt kérdés
Korábbi párkapcsolatom évekig tartott, igazán nagy szerelem volt, házasságot gyereket terveztünk. Hülyeségek miatt vége lett. Eközben nekem lett egy új kapcsolatom már 3 éve, el vagyok jegyezve. A régebbi párom nemrég újra regisztrált a facebookra, és le vagyok nála tiltva. Ezt nem igazán értem hisz én nem kerestem őt. Vajon miért tette? Még mindig nincs túl rajtam?

2020. jan. 13. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

A kérdést feltehetnénk úgy is: téged ez miért érdekel? Ha 3 éve kapcsolatban élsz, és el vagy jegyezve, miért keresgetsz rá az exedre? Ha nem bújnád a FB-ot az ex után kutakodva, fel sem tűnne, hogy regisztrált, és az sem, hogy téged letiltott.

Szóval ki nincs túl a másikon?

2020. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem lesekednél utána, fingod nem lenne, hogy le vagy-e neki tiltva. Te marhára túl lehetsz rajta, szegény hapsid.
2020. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Az a baj, hogy te kutakodsz...
2020. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha boldog vagy egy új kapcsolatban ne érdekeljen a régi, mert minek?
2020. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Én is kíváncsi természet vagyok, ha nagyon unatkozom rákeresek régi osztálytársakra, vagy exre. De ez nem jelenti azt, hogy nem vagyok túl rajta. Attól az ember még emlékszik a múltra. Lehet haragszik rád, vagy az új asszony kérte ezt tőle. Ne törődj vele.
2020. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy fontos info kimaradt. Bortonbe is kerult es nemreg szabadult ki, azert kerestem ra. Korabban irt leveleket, hogy majd megkeres, visszaszerez, es szeretnek tisztaba lenni a megmozdulasaival. Ezert erdekel csak, a kapcsolatommal mindig rendben koszonom😄

De igen valoszinu haragszik még ram, vagy csak nem akarja, hogy lassam a dolgait illetve faj neki hogy az en eletem rendben van.

2020. jan. 14. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
es az uj parodnak mikor kell bevonulnia?
2020. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remeljuk sosem😉
2020. febr. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!