Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt a tiltott gyümölcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt a tiltott gyümölcs akire vágytatok? (Nem feltétlen foglalt/házas emberekre gondolok, annál rosszabb? )

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem is tiltott gyümölcs, inkább a lehetetlen. Egy amerikai színész.
2019. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Akinek volt valakije; aki sokkal idősebb volt, mint én.
2019. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem házas, de családos nő. Oda meg vissza voltam érte, majdnem 2 évig. És túl közel sem engedett de el sem engedett maga mellől, ezért szenvedtem végig. Mikor végre túlléptem a dolgon, olyan érzés volt, mint ha egy 16 tonnás súlyt emeltek volna le a vállamról. Senkinek nem kívánom.
2019. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Ki volt a tiltott gyümölcs akire vágytatok? (Nem feltétlen foglalt/házas emberekre gondolok, annál rosszabb? )"


Mire gondolsz amikor a 16 éves lány a megérett 40 -es dákóra bukik? Manapság ez már tiltott .

2019. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Manapság ez már nem tiltott*
2019. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem volt tanár/edző/oktató, egyfelől idősebbek is voltak, másfelől meg foglaltak. Soha nem volt semmi egyikkel se. Illetve talán egy-két barátnőm apjára magamban megjegyeztem, hogy nem rossz, nem rossz, de ezeket még vágyakozásoknak se nevezném. Ha rosszabb alatt esetleg ilyen rokont értesz, olyan soha nem volt.
2019. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, erre én is kíváncsi lennék, mit értesz rosszabb alatt? Rokon, kisgyermek, háziállatok?
2019. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Háziállat?? Miii?😁


Gondolok itt bármire háziállaton(??) kívül.


Párunk rokona/barátja.

Barátunk/rokonunk párja.

Tanár, edző bárki.

2019. jún. 7. 16:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Bárki akinek a családotok nem örült volna vagy fordítva.
2019. jún. 7. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ,mint a 3# -as válaszoló,csak én voltam a házas nő,ő meg a házas férfi

Ez is sokáig húzódott,nálam még mindig tart,úgyhogy a mázsás súlyokat én még cipelem és baromi nehéz

2019. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!