Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » HELP szerelmes cigánylánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP szerelmes cigánylánynak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. 10 éves koromig árvaházban voltam a vér szerinti édesanyám elhagyott. Egy nagyon rendes jómódú család fogadott örökbe akik saját gyermekükként szeretnek tisztelnek elfogadnak és mindent megadnak nekem. 13 éves voltam amikor elköltöztünk más kertvárosba ahol már "más külsővel" kezdtem az életem. Elkezdtem sminkelni magam a bőrömnél kb 3 árnyalattal világosabb alapozó, vastagon kihúztam a szemem fekete szemceruzával a hajamat pedig befestettem nagyon világos, majdnem platina szőkére + kék kontaklencse. Az összkép lehet hogy így rib*ncosnak hangzik de egyáltalán nem az inkább cicás.nőies. Napra nemmegyek mert könnyen barnulok.<-ez volt a bevezető


14,5 voltam amikor a szerelmemmel aki egy igazi álom ..világoskék szem nagyon fehér bőr és kékesfekete haj+ jó test(16/F)összejöttem. Nagyon tetszettem neki imádni valóan udvarolt és istennőként tekintett rám. Nem is sejti, gondolja hogy cigány vagyok. Az igazi baj hogy azt se tudja hogy örökbe fogadtak és a nevelő szüleimnek elég kreolos bőre van szval azt hiszi hogy ilyen extra különleges kreol csaj vagyok és ez neki nagyon tetszik.

A másik HATALMAS baj hogy utálja a cigányokat állandóan azt mondja hogy irtani kell őket meg hogy az mindegyik egytől egyig egy retkes f*sz.


Nem nagyon érdekeltek ezek a dolgok addig amíg totálisan bele nem habarodtam és nem szeretném elveszteni. Ő is nagyon nagyon szeret figyelmes velem megértő stb. Nem nagyon tudnám elképzelni hogy a származásom miatt ez a nagy szeretet és ez a kapocs ami köztünk van a semmivé váljon és megutáljon mert tényleg annyira elképesztően utálja a cigányokat hogy pfuuu .. azér gondoltam erre hogy beszélek vele mert már elég sok pletyka kering a kertvárosban rólam és nemszeretném hogy ő is megtudja ezeket.



Köszi a válaszokat és ha lehet ne olyanokat irjatok hogy te retkes majom meg ilyenek hanem a kérdésemre válaszokat


2010. júl. 21. 20:10
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim válasza:
Ha szeret akkor ez nem lehet gond.
2010. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
szerinted életed végéig titkolhatod?és mit csinálsz ha gyereket szülsz,és rajta látszani fog?
2010. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:

én is utálom a cigányokat,de ha szeretne egy rendes cigánylány mindent megtennék érte:)

remélem kielégítő a válasz

2010. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Én is ezzel nyugtatom magam.:)

De nagyon nagyon utálja a cigányokat multkor sétáltunk egy nagyobb városba.. elsétált elöttünk egy olyan aki lese tagadhattta volna. Odasugta a fülembe hogy az ilyeneket a bölcsőbe agyonkellett volna ütni.. erre bekönnyeztem:S:(

2010. júl. 21. 20:17
 5/57 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félvér vagy, nem?ismered az igazi szüleidet?Honnan veszed, hogy romák?Én is ismerek romákat, de azoknak lehetne akármilyen fehér bőrük, a romás vonásaik megvannak akkor is...állkapocs, stb...
2010. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
És nemcsak a pletykák miatt szeretném neki elmondani. Tényleg szeretem és tudom hogy egy egészséges kapcsolat nemtűr meg hazugságokat.
2010. júl. 21. 20:18
 7/57 anonim ***** válasza:
minden a nevelésbőladódik ha magyarnak nevertek a szüleid akkor az vagy:)
2010. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
8 évesen kerültem árvaházba senkinek nemkivánok olyan életete ami elötte nekem volt. Mind a 2 szülőmön látszott hogy azok..az édesapám rákban meghalt (az akkori életemben a legnormálisabb ember) Az édesanyám meg midnig elpasszolt vmelyik barátnöjének végül örökre lelépett. Szeretncsére édesapám trmészetét örököltem
2010. júl. 21. 20:21
 9/57 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ismerős, utálja a cigányokat, és összejött egy "olasz" csajjal. Persze ahogy kiderült, hogy cigány, elfogadni elfogadta a srác, de onnantól kezve erősen benne volt. És onnantól bármi hülyeséget csinált a csaj, az amiatt volt, mert cigány, és mert a cigány vér ütközik ki belőle, stb. Mondanom se kell, szétmentek.
2010. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Igen énis ettől félek.
2010. júl. 21. 20:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!