Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok az ilyen flörtre mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az ilyen flörtre mit reagáltok, ha nektek is tetszik a srác?

Figyelt kérdés

Pl megkéred hogy fogja meg a poharadat egy percre, erre ő: Melyiket fogjam meg....? és "sunyin" mosolyog.

Vagy mikor kértek egy felest, akkor mondod hogy te csak egy kicsit kérsz, erre ő, hogy Nekem csak egy nagy van és pajzanul mosolyog.

Erre a két fent említett szitura mit válaszolnatok vissza?

Most tekintsünk el attól, hogy elég perverz példák, de tegyük fel hogy ti is benne vagytok ebbe a kis flörtben.

Mielőtt lehordanátok, én magam is lány vagyok és nem rég történt meg velem ez a szitu. Tetszik a srác, de kissé zavarba jöttem, nem tudom milyen frappáns szöveggel kellett volna visszareagálnom.:D


2020. jan. 14. 21:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Látom az a rész nem sokaknak volt meg eddig, hogy "nektek is tetszik és ti is benne vagytok a flörtben"...

Lehet amúgy nem azt kérdezte melyiket fogjam meg, hanem hol. Nyújtottam a poharat és kérdeztem higy megfognád és erre ő, hogy "Jó, de hol fogjam". Igen már beugrott, bocsi szarul írtam.

2020. jan. 14. 22:08
 12/13 anonim ***** válasza:
4%

Jó, de hol fogjam?

- Alul! 😄


Nekem csak egy nagy van!

Magamat ismerve zavaromban azt válaszoltam volna, hogy na egye fene, ami nem túl jó. 😅 De ez már tényleg kicsit béna, erre nem tudnék frappánsat reagálni.

2020. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

11:

- Hol fogjam?

- Febr. 14-én 6-kor nálam a szobámban?...

2020. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!