Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a kövér nőkről? Járnátok velük?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

A szépség mindenkinél mást jelent, ízlések és pofonok.

Egyébként te csukott szemmel közlekedsz, hogy még soha nem láttál kövér csajt kapcsolatban?

2020. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Sok kövér nő van boldog kapcsolatban, hàzassàgban. Ahogy kövér férfiak is. Ízlés dolga ki kivel van.
2020. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Van ismerősöm, aki 38-40-es ruhákat hord és simán lekövérezték már.

Mindenkinek mást jelent a kövér.

2020. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2020. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Idegesítőek. Nem járnék velük.
2020. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem ezen múlik egy jó kapcsolat. 26 éves vagyok. 3 éve vagyok kapcsolatban egy irtó édes, mosolygós, humoros és duci lánnyal. Az elején magamnak se vallottam be h megszerettem. Ma már ott tartunk h Valentin napon megkérem a kezét. :) Pedig világ életemben vékony barátnőim voltak mivel én is vékonyabb és izmos vagyok. 26/F
2020. jan. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyik nagy álmom az életben egy duci nő!!
2020. jan. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Bár én (vékony) nő vagyok,a véleményem lehet nem számít ,de nézd meg milyen sok duci lány van,akik gyönyörűek. Mosolyognak,jókedvűek folyton,az arcuk hihetetlen szép és a pufiság ellenére feszes a combjuk,popójuk. Ha meg egy vékonyat nézel(főleg a skinny fat) löttyedt,remegős combok,életunt,besavanyodott arc.

Nem minden a testalkat,ha brutál kisurgárzása van,lényegtelen,hogy duci ☺

2020. jan. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem jönnek be. Nem.
2020. jan. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben vannak. ;) Én világéletemben mindig duci, kövér lányokkal jártam. Egy-kèt nem túlsúlyos barátnőm volt csak. Nehéz általánosítani,de alapvetően szerintem a többségük csinos es kedves.

28/F

2020. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!