Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a pasinak ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a pasinak ajándékot vinni ha először találkozunk?

Figyelt kérdés

Nem társkereső, külföldi a "drága"...(Bécs)

Mindenesetre nagyon jól elbeszélgetünk már egy éve, és most lesz a születésnapja a napoknan amikor is találkozunk.

Egy feliratos pólót gondoltam neki készíttetni de nem vagyok biztoa benne, hogy jó ötlet.


2020. jan. 15. 05:55
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem nővel találkozol. Mit nem lehet azon megértrni hogy a pasik agya nem úgy működik mint a tietek?
2020. jan. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de kihangsúlyoztam, hogy barátként találkozunk.

Fogd fel amit mondtam.

2020. jan. 15. 06:03
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Ff és nö között nincsen baràtsàg..nyilvàn azért irkàl veled,mert bejössz neki.
2020. jan. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bécsben boltja van, látástól mikulásig dolgozik, most jön el szabira és átutazik Erdélybe és engem útbaejt, de szólt előre, hogy csak egy kávét lesz meginni ideje.


Válaszolnátok kérlek?

2020. jan. 15. 06:14
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem ciki, de kicsit szokatlan.
2020. jan. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös! :)
2020. jan. 15. 06:25
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne szokatlan, ha szülinapja van, mert a nők nem szoktak ajándékozni pl. Karácsonykor !?
2020. jan. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha születésnapja lesz, vigyél neki ajándékot nyugodtan, amúgy is lehet, ha úgy tartja kedved, nincsen ez nemekhez kötve, csak ugye nehéz levetkőzni a sztereotípiákat.

Bájdövéj, még jó, hogy beléptem ide ma is, így 45 éves, kétgyerekes, házas nőként megtudhattam, hogy nem létezik barátság férfi is nő között. Feltétlenül felhívom mindkét legközelebbi barátomat, harcostársamat, azt a két FÉRFIT, akik gyakorlatilag a családtagjaim,akikkel saccperkábé 35 éve jóban rosszban összetartunk, hogy nem is vagyunk barátok. Biztos akarnak/akartak valamit tőlem ennyi évtizeden át és én is tőlük. Uramjézus! Én kérek elnézést, hogy férfiak a legjobb barátaim...

2020. jan. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Egytalan nem ciki. Régóta beszélgettek és egy póló nem egy drága dolog, hogy emiatt lenne kínos.


Máskor ne a párkapcsolat topikba tedd fel a kérdést, nem csoda, hogy félreértik.

2020. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen de itt felnőttek vannak ott meg kicsik is.
2020. jan. 15. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!