Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más etnikummal együtt lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más etnikummal együtt lenni. Valakinek rossz tapasztalat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Barátnő volt régen, fiatalon, nagyon szerettem. Nem volt, csak csók.

Manapság is kíváncsi lennék, többre is.

2020. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
62%
A jelenlegi párom exe egy fekete lány volt. Semmi probléma nem volt köztük.
2020. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Milyen etnikum?

Mert más egy cuki japán lány, mint egy afro pali!

2020. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Afrikai lánnyal volt kapcsolatom, annyira akaszkodó volt, hogy pár hónap után nem tudtam elviselni. Emiatt is lett vége.
2020. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Fiatal (18-22 közti) roma lányoknak fizettem szexért egy időben. Én remekül éreztem magam. :)))))
2020. jan. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Van egy hölgyismerősöm, akinek az ex férje roma. Azt lehet mondani, hogy szinte börtönben volt, mert nem mehetett sehova, nem számított, hogy havi baj van vagy fáj a feje, a pasi akkor is rámászott, ha akarta ha nem. Lett is 4 gyerek akik után persze semmit nem hajlandó fizetni. Letiltani nem tudnak semmit, mert bejelentett munkája persze nincs.
2020. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

5-ős szerintem nem erről szólt a kérdés 😂😅

6-os ez is inkabb egyéni jellem hóba mint etnikai... lattam már magyar férfit is igy viselkedni vagy is hallottam... szomszédok voltak azt a rendőrök ugy vitték el mert verte az asszonyt a féltékenység miatt pedig sosem mozdult ki szinte... 😏🧐😓


Válaszolva a kérdésre nem rossz tapasztalatot mondanék hanem hogy qurva nehéz! Főleg ha mas a nyelv és a társadalomi kultúra!

Van egy koreai barátnőm mas nyelv mas kultúra főként angolul beszélünk igy nincs semmi gond vele persze voltak 1-2 kisebb gondok de persze azok sem olyanok voltak mert könnyen meg tudtunk oldani


A lényeg hogy készülj fel hogy sokkal nehezebb lesz a kommunikáció az emberek pusmognak a hátad mögött vagy pedig nagyon kínos kérdéseket tesznek majd fel (a pusmogas nem feltétlenül rossz mivel csak egy alap beszed téma hogy külföldi barátnő és hogy ez itt szokatlan meg stb) sokkal több energiát kell bele fektetnetek! Mivel senkisem perfekt angolból legalább is az emberek 98%-a ezért folyamatosan kell tanulnutok főleg a szavakat + egymás nyelvét is ha komolyan gondoljátok! Mást nem tok mondani ezenkívül minden nagyon jó!

Csak annyi hogy egyikünknek sincs viszonyítási alapja 😅😂 ami szerintem nem is baj! Sőt jobb is... 😏😬


Utoirat... kínos kérdések...!

Gondolom mindenki tisztában van azzal hogy ha van ázsiai barátnőd akkor általában mit kérdeznek a közeli barátok család tagok szinte elsőre... 😂😅😬😏😳😳😳 meg van 2. És 3. Kínos kérdés is... 😂😅

De ha véletlen valaki nem kapcsol akkor le írom mik azok a kérdések...

1. Tényleg akkorát sikítanak vagy tényleg sírnak?

2. Evett már kutya hust??? (Nem nem evett! Alapból is illegális + nem alvilági környezetből jött)

3. nem volt neki elég mi az 5 centi...? 😅😓 (nem volt neki még barátja)


De volt olyan is aki azt kérdezte hogy a szomszédok nem hivják este a rendőrséget mert női sikoltozást meg sírást hallanak? 😅😂 oke Az tényleg vicces volt csak...

sírni nem szok 😂😅 a masik nos... részben igaz... 😳😵😏 csak élőben azt mar qurva gaz mondani 😅

Annyi hogy az ő koreai barátnőji is hasonlo kínos kérdésekkel bombázzák... 😅


A lényeg ha mas nemzetiségű a párod akkor készülj fel ezekre a kínos kérdésekre vagy viccekre mert lesznek bőven!

2020. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!