Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy fiút, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiút, nem sokat voltunk együtt, de nagyon féltékeny természete miatt kezdtem aggódni! Valaki volt ilyen helyzetben? Tapasztalat hogy kezeljem, vagy tanács?

Figyelt kérdés

A baj ott van, hogy ő szakított, és felhív meg inkább ellenőrizgetni akar szerintem. Ugyan is a szakítás oka is az ő féltékenysége és na persze nem voltam vele őszinte, bár nem csaltam meg, sőt őt nem is ismertem előtte levő dolog akasztotta ki. Na már most nem volt tapasztalatom sosem féltékeny pasival, és nem olyan régen lett vége egy elég hosszú és komoly kapcsolatomnak, amiben nem volt féltékenység megpróbáltunk bízni egymásban. Na de most picit félek, ha nem talál mást magának akkor meddig fog engem hívogatni, sértegetni stb, inkább attól félek talán bántana, vagy nem tudom. Picit utána olvastam ennek a féltékenységi dolognak és eléggé nagy része rá jellemző amit jelenleg nem szeretnem hogy benne legyen. A gond még nagyobb tetőzője külföldön vagyunk ez még felerősíti a dolgokat. Valakinek van tapasztalata mit tegyek, arra jöttem rá nincs jó válasz talán semmire, és nem tudom felvegyem a telefont, vagy próbáljam megértetni ne hívjon, de akkor meg a megvetettségét és csalódottságát fölerősítem benne, ha fel veszem akkor biztatásnak veszi vagy valami ilyesminek. Kérem ha van valakinek ötlete, és még jobb lenne ha tapasztalt valamit a féltékeny pasiknál, mert betegesen féltékeny. Kérem komoly válaszokat ha lehetne :

(



2014. jan. 12. 03:10
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
100%

ignore.

bízz benne h csak hülye és nem megszállott és akkor előbb utóbb feladja.

2014. jan. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
feltekeny pasitol rosszabb nem kell csereld ki a telefonszamod,ne beszelj vele ha megis beszelsz vele mond meg neki hogy felejcsen el szabadulj meg tole!
2014. jan. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:
A féltékenységnek oka lehet... múlt béli csalódás leginkább. Elmondottak alapján semmi jövőre nem látok reményt szal szerintem hagyd a fenébe.. felejtsd el. Ha idegesít hogy hívogat változtasd meg a számod és ne add meg csak annak aki fontos és nem mondja vissza neki. Tudatosítsd a fejébe hogy nem akarsz tőle semmit és ez nem más miatt van...
2014. jan. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na a fejlemény a következő nem tudom valakinek jól jönne meg a válaszom! Jelenleg bíróságra járunk mivel hosszú hónapokon keresztül zaklatott, fenyegetett és követett. Lassan a félelem beleköltözött a mindennapjaimba, nem beszéltem senkivel, nem találkoztam. A zaklatásom több ideig tartott mint maga a kapcsolat és annyi választ tudott adni, hogy mert velem tudta elképzelni az életét!Részletbe menően nem írhatom le még nincsen lezárva a dolog! Na szóval kell segítséget kérni ilyen helyzetben, vannak alapítványok, segélyszervezetek, ha közeli ismerőshöz családtaghoz nem mertek oda menni. Rengeted bántalmazott nővel beszéltem és legtöbbjük féltékenység miatt voltak bántva vagy az volt a kezdő ok. Ja és természetesen férfiak is ugyan ebben a cipőben járnak kinek féltékeny párjuk van. Aki féltékeny gyakorlatilag magával nincsen megelégedve, mástól várja az elismerést. Rendszerint nagyon imponáló a nőknek mert éppen a megfelelési kényszer miatt maximális partnerek tudnak lenni odaadóak stb. miután ez meg van akkor mint jogos jussuknak tekintenek kb így tudom elképzelni! Nos aki meg okot is ad természetesen az már sok nekik.

Ha felismeritek a problémát és természetesen nem tetszik és kilépnétek a kapcsolatból mondjátok el közeli ismerőseiteknek a családnak az okot. Ha többször zaklat akkor mát csirájában eltapodni feljelenteni. Remélem segíthettem.

2014. aug. 30. 03:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!