Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek adhatnék igazat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek adhatnék igazat?

Figyelt kérdés

A mennyasszonyom örjöng! Mit csináljak?! Kezdem az elején:


Több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal. Mikor bemutattam a családomnak mindenki levolt nyűgözve tőle, kivéve az apámat. Elmentünk kicsit beszélgetni, akkor mondta, hogy milyen csúnya, nem hozzám való nem szimpatikus neki.


Itt jön a geb*sz, ezt a páromnak sokáig nem árultam el.

Mivel apám nem él itthon, németbe van ezért ők azóta nem is találkoztak. Apám szerint csak a pénz miatt van velem, minden nő k*rv* , anyám is elhagyott minket.... Gondolkodjak, csak jót akar. A barátnőm folyton csal mert ilyenek a nők, kihasznál, lehúz, az életem megrontója. Szerinte legalábbis. Messengeren is folyton küldi a gyerekkori képeimet vele. Folyton ír, hogy szeret stb. 27 éves vagyok. Elegem van már nekem is!


Legutóbb felhívta a mennyasszonyomat; hogy miért zsarol engem azzal, hogy terhes és nem láthatom majd a gyereket mert elveszi tőlem. Nem értette a párom, majd apám azt állította, hogy a párom testvérétől tudja. Messengeren írta neki. Közel lakik a tesó, ráadásul pont ott volt nálunk mikor ez történt. Megnéztük a messengerét, még csak nem is ismerősök. A párom nem hogy nem engedné, hogy lássam, de mégcsak terhes sem lehet egy könnyen, mert cisztái vannak. Persze apám erről nem tud.


Apám azóta nem veszi fel a telefont, hiába keressük. Össze is ugrasztott minket, de megbeszéltük. A páromat ez annyira felzaklatta, hogy azt mondta elutazik pár napra. Belementem. Elment de tudtommal Hévízre ment. Majd apám felhív, hogy a barátnőm beverte az orrát. Tiszta vér mindene, eltört az orra. Nem hittem neki... Majd jön haza a barátnőm a "pihenésből" és mindent bevallott. Tiszta kék zöld volt az ökle. Mondtam neki, hogy ezért ráfázhat. De nem érdekli. Letoltam érte de valahol megértem.Nos, jogosan tette ezt a mennyasszonyom az apámmal? Mi a véleményetek?


28L 27F



2020. jan. 15. 15:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem Te se ellenkezz!
2020. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Azóta csinálja inkább mióta eljegyeztem a páromat.
2020. jan. 15. 15:19
 3/66 anonim ***** válasza:
97%
A barátnőd elverte apádat? Nem semmi. Mondjuk apád egy szemét szarkeverő, aki a saját sérelmeit vetíti ki a barátnődre. Bár én nem támogatom az erőszakot, de remélem apád tanult belőle, és békén hagy titeket. Te meg légy férfi, és védd meg a mennyaszonyodat, ne neki kelljen kiállnia értetek.
2020. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
93%
Nem a barátnődnek kellett volna apádat orrba verni, hanem neked. Ennyire töketlen vagy, hogy nem tudsz mellette kiállni, apáddal szemben?
2020. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Én a menyasszonyod helyében nem folyamodtam volna ehhez, de nem maradtam volna veled, ha az összes szemétsége után te még hajlandó lennél tartani a kapcsolatot ezzel a vadbarommal és még engem is belevonni. Megérdemelte, annyi szent.
2020. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
96%

Abszolut jogos volt beverni a pofáját.

Tudod jóbarát csak két féle ember van.

Aki ért a szép szóból és akit ütni kell hogy megértse.

A mennyasszonyod egy faca csaj aki kiáll magáért!

Ha már te nem álltál ki mellette.

2020. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Én férfinek érzem magam. De szeretem az apámat, nem akarok vele összeveszni. Ezért sem örülök ennek a balhénak! A párom csak tudja hova kell ütni, nem mondanám erősnek. Persze lehet az indulat miatt "megnőtt" az ereje.
2020. jan. 15. 15:23
 8/66 anonim ***** válasza:
95%
Akkor vedd el apádat bammeg, ha azok után is képes vagy ragaszkodni hozzá, hogy aktívan próbálja tönkretenni az életed. Remélem megjön a menyasszonyod esze és nem megy hozzád ezek után.
2020. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vedd el apádat. Ezek után szerinted milyen lesz a kapcsolatotok?
2020. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
94%

"Mondtam neki, hogy ezért ráfázhat. "


Még te oltogatod le a csajt? :DD


És te érzed magad férfinak?

A csaj helyében már pakoltam is volna, de előbb te is kaptál volna egyet.

2020. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!