Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom kapott ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kapott ajándékba egy félmeztelen/ meztelen nőkkel tele naptárt. Nem lennék neki elég jó?

Figyelt kérdés

Engem nagyon aggaszt, de még a falra ki is tette. Ez normális és csak túlreagálnám?

(Egy éve vagyunk együtt)



2020. jan. 15. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
32%

Én a páromnak szülinapjára egy könyvet vettem, aminek az a címe, hogy "images you shouldn't masturbate to"

És nem azért mert nem vagyok neki jó, vagy nem akarok szexelni vele, vagy azt akarom hogy helyettem más erotikus tartalmakat nézegessen. Hanem azért, mert poén. És nem vagyok féltékeny egy könyvre, vagy az esetedben naptárra.

2020. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!