Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szoktatok kapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szoktatok kapni a nőktől félmeztelen/meztelen képeket ismerkedési fázisban?

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Igen, de megfelelő duma és bizalom kell hozzá a nő részéről.
2017. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem.
2017. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Talán örülnék 1-2 ilyennek, de nem is kaptam és nem is kértem soha, sem ismerkedés alatt sem később. Nem tartom ezt olyan fontosnak.

31/f

2017. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lazy Lover ***** válasza:
10%
kész gyüjteményem van persze amit a haverok küldenek :D
2017. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Diavolino44 ***** válasza:
73%
Ez engem sese erdekelt, dokkal unalmasabb az este, ha tudom, hogy mi van a ruha alatt. Megmarad a titokzatossag. Szexrol szeretek beszelni, de kep meg kamerazas, nem az en asztalom.
2017. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Szoktak, de olyankor rogton utana kuldi a holgy a tarifat is, akkor jonnek a meglepodesek. Persze aztan eloadjak itt, hogy mekkora kanok, olyan dumajuk van, hogy nekik aztan kuldik a kepeket XD
2017. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
fürdőruhás volt eddig a legtöbb. Ismerkedési fázison kívül viszont már más a helyzet ^^
2017. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Én rendszeresen kaptam, és már idegesített!

Pasi vagyok, ám apuka is.

1. A jó modorról mindegyik elfelejtkezik, legyen az pasi vagy nő.

"Szia, szívesen megismernélek, csatoltam egy szexi képet neked, hátha jobban megy az ismerkedés."

Ha legalább ennyit leírna, nem nyitom meg a képet amikor a gyermekem jelen van!


2. Köszönni és helyesen írni többségük nem tud


3. Teljesen kiakaszt a szöveg nélküli, vagy a szösszenetes, egy mondatos "jó lehetsz..., kipróbálnálak, vagy a szeretem a kopaszokat hmmm dumák

2017. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ez gáz. Mi marad akkor későbbre? Akinek ez az ismerkedés, az egy balhere.
2017. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Eddig 2 lánytól kaptam
2017. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!