Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, akinek nem csupasz ott lenn?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok a régimódi pasi, de nekem nem tetszik a csupasz. Szerintem nem nőies!
2010. júl. 21. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kevés, de biztos van.
2010. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik... A csupasz olyan, mint ha kisbabáé lenne...

20L

2010. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem szőrös, pedig barátom is van. Persze azért rendben tartom:D (Rövidebbre vágom + bikinibvonal gyanta)

19/L

2010. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"A csupasz olyan mintha kisbabáé lenne"

Ezek szerint te a hónaljadat sőt még a lábadat sem borotválod mert úgy kisbabás lenne????

2010. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek szerint te a hónaljadat sőt még a lábadat sem borotválod mert úgy kisbabás lenne????"


És ha nem borotválja/gyantázza/epilálja a válaszoló, akkor mi van? Ettől neked rosszabb lenne? Egyébként meg miért vonsz le egyetlen kijelentésből ilyen messzemenő következtetéseket?

Nem kell mindenkinek egyformának lennie.


22/l

2010. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

21:57-nek igaza van! Mindenki más és ezért senkit nem kell megszólni! Nekem pl. csupasz mert úgy kényelmes. Férjemnek meg szörös mert pasiknál meg ki nem állhatom ha csupasz, csakis az arcán borotválkozzon de ott kötelezöen...

Ja a kérdésedre válaszolva, van olyan aki csak formára borotválja. Pl. barátnöim (mielött bárki kombinálni kezdene, ök mondták)

22/L

2010. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen van.. Többek közt én is. 15/L

Nem tudnál elviselni, ha csupasz lenne... Szerintem az olyan nem természetes..

2010. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem csupasz,mert a párom szóról szóra azon a véleményen van, mint Te,Kedves kérdező! Az ajkakat borotválom,meg a bikinivonalat,a szeméremdombomon pedig csak rövidre van vágva a szőr. Szerintem és a párom szerint is sokkal szexisebb így.

18/L

2010. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nemtom, én nem tudnám szőrösen hagyni, nekem az olyan csúnya meg igénytelen, de hát ízlések és pofonok. én mindenemet szőrtelenítem a fejemet leszámítva. én modern gondolkodásúnak tartom magam, valószínű azért, mert még fiatal vagyok, és ezért én nem tartom szépnek ha szőrös... + a mai világban kevés fiatal fogadja el, ha szőrös, a barátom is undorodna tőle, így egy szőrös tizenévesnek kevés esélye lenne, hogy tetszen egy fiúnak, bár vannak kivételek. a barátom is és én is szőrtelenítünk, bár a barátom csak intim környéken, hónaljon és arcon, de nekem így tetszik, pedig ő már nem tini (22 éves). de én ezt érzem jónak.

15/L

2010. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ez előző kommentelő leány a barátosném.És igaza van.Szerintem nem a legkellemesebb dolog amikor orális kielégítéskor 10 másodpercenként meg kell állnod,hogy kiköpködd a szőrzetet.Nem tudom,hogyan van ezzel aki pártolja.Én nem bírnám elviselni a barátnőmön mivel nekem sincs és lehet ez kicsit követelőző,de ha nekem sincs neki se legyen.Én nem élek a 15.században

22/F

2010. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!