Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, túl férfias, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, túl férfias, ha egy lány szeret pecázni?

Figyelt kérdés

Igaz ugy szoktam pecázni, hogy küzben sokat vándorolok-felfedezem a környéket, be-bedobom a pecát a vízbe, várok kicsit, ha nincs semmi, megyek tovább. Fogtam már szép, közepes pontyot is, lepipáltam aznap a pasikat :P

Szóval nem vagyok az egyhelyben ülős pecás, de szeretek kimenni, még az se zavar, hogy 4-kor kell kelni.. Túl fárfias ez?


2011. nov. 5. 17:31
1 2
 1/12 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Nem. Az férfias, ha nagyobb bajszod van, mint a kifogott harcsának...
2011. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 yuda ***** válasza:

Nem vagyok egy nagy pecás, de az öcsém az.

Úgy gondolom, legalábbis számomra túl nyugalmas, inkább unalmas, ha úgy tetszik, emiatt azt mondanám ez azoknak való, akik szeretik, kikapcsolódnak, vagy feltöltődnek benne. Ha neked lányként tetszik csináld.

Tehát szerintem nem a nemek megközelítésében van a lényeg, hanem hogy kihez szól. Én férfi vagyok, mégsem szól hozzám :D

2011. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem nem túl férfias ha kukid lenne akkor lennél férfias a pecázás meg nem éppen egy férfiasnak mondható elfoglaltság ülni és nézni a peca végét mindenki tudja,itt magyarországon úgy sincsenek olyan nagy halak hogy ne tudnád kihúzni:D
2011. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kendrazoltan ***** válasza:
Egyáltalán nem túl férfias, mindenki olyan hobby-t választ, ami közel áll az egyéniségéhez. Ez maximum jó pont lehet annál, aki stabil párt keres...én speciel előbb választanék olyat, aki szeret pecázni, mint olyat, akihez nagyobb erő kell, hogy kiszaggassam a szoliból, mert elkésik a műkörmöstől...persze fontos az ápoltság, de azok a lányok, akik pl szeretnek peccantani, határozottan azt a gondolatot keltik az emberben, hogy "igen, ez egy belevaló csaj". Bár hozzá tartozik, hogy jó lenne tudni mennyi idős vagy, mert ugye a nagyon fiatalok nem feltétlenül csak a belevaló csajokat keresik...egyelőre...
2011. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a belevaló csaj jön be. Szintén undorodom a műkörmös-szolis-"jajj nehogy bekoszoljam magam" csajoktól.


Ha te nem vagy ilyen kérdező, akkor nincs gond. :)

2011. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy csaj szeret pecázni. Nincs abba semmi.
2011. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"lepipáltam aznap a pasikat :P"


Merre szoktál pecázni? Engem is lepipálhatnál egyszer peca közben.

2011. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló-azt hiszem, valamit félreértettél :D
2011. nov. 5. 18:32
 9/12 anonim ***** válasza:
ha közben hajlandó vagy szexelni is akkor tök jó.
2011. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyilvános helyen nem szoktam... Az csak rám és a pasimra tartozik.
2011. nov. 5. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!