Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves lány vagyok, hogy...

13 éves lány vagyok, hogy szedjem le bikinivonalamról a szőrt otthon, úgy hogy minél több ideig csupasz maradjon? Külön erre a célra van epilátor? És ha igen az jó lenne?

Figyelt kérdés
ÉS még az, hogy ha a lábamat epilálom az mennyi idő múlva nő vissza?
2011. máj. 3. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyantázást ajánlanám, ha végképp zavar, de ugye a borotva fájdalommentesebb. Ha a lábadat még nem nagyon borotváltad, akkor az epilálást olyan 2-3 hétig is simán tartja a lábadat:)
2011. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a gyantát már próbáltam de az nem nagyon ment.. :/ a borotva nekem meg már két nap mulva bökdös, úgyhogy az se jó. Tegnap életemben először epilátorral leszedtem a lábamról a szőrt, azzal jó lenne bikinivonalon is, azon kivül, hogy kellemetlen?
2011. máj. 3. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bikinivonalon borzalmasan fáj! A helyedben meggondolnám az epilálást ott!
2011. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szőrtelenítő krémmel. az nem fáj és tovább tart mintha borotválnád.

21/L

2011. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
fűnyíróval
2012. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!