Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt érzem nekem nincs szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem nekem nincs szükségem férfira és párkapcsolatra. Normális ez 28 éves nő létemre?

Figyelt kérdés
Az exem kidobott, a jelenlegi párom megaláz azzal, hogy nem kezdeményez szexet, illetve kitálalt az egészen pikáns múltjáról. Amire én nem voltam kíváncsi... Nem tudom miért csinálják ezt velem. Én komolyan gondoltam, de ha ők így, akkor én is ugyanígy leszek. Pl. a jelenlegi párom azt mondta, hogy őt nem zavarná az sem ha nyitott kapcsolatban lennénk. Nagyon rosszul érintett. Lehet emiatt szakítok vele. Mi a véleményetek? Szerintetek igazán szeret?
2020. jan. 15. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak dugni kellesz neki. Ha valki szeret egy nőt az nem mondja jogy nyugodtan kurjon más pasikkal is. Ezért mondja hogy ő szabadon dughat másokat. Meg is teszi csak titokban.

Normális férfit keress ne pasikat.

2020. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott már nincs igaz szerelem, de lehet szeretet sem, ha nyitott kapcsolatot akar az egyik fél. Én szerintem a helyedben szakítanék.


Egyébkén csalódás ért, normális amit érzel.

2020. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan szakíts és bátran legyél egyedül egy ideig, hogy rendbe jöjjön a lelked. Ilyen csalódások után nem csodálom, hogy ezt érzed.
2020. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szükséged lenne, csak elmondásod alapján most savanyú a szőlő. Ez majd elmúlik, "kinövöd".
2020. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két rossz kapcsolat miatt nem szabad lemondani a párválasztásról. Hidd el, vannak rendes férfiak is. A jelenlegi pasidat meg miért nem dobod ki minél előbb?
2020. jan. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, manapság ez a normális.
2020. jan. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális, de akkor ne is vállalj fel ilyen nyitott kapcsolatot sem.
2020. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
46%
2 szar kapcsolat én minden férfi egy szemétláda csak tapsolni tudok kérdező. 40f
2020. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Normális, de csak egy időre.

A mostani pedig lapát, ne is gondolj rá, többet!

2020. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!