Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harminc évesen rájöttem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc évesen rájöttem, hogy szükségem lenne egy párkapcsolatra. Működhet ez még ennyi idősen is "újoncként"?

Figyelt kérdés
Illetve volt más is akivel ez történt és sikerrel járt vagy ilyen emberrel jött össze? (Előtte még sosem volt kapcsolatom) 30F
2019. ápr. 15. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Vezesd le kérlek,hogy jöttél rá?
2019. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szerelem kortalan. ;)

Ha nyitott vagy és figyelmes egész életedben elkísér. Hajrá!

2019. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Működni működhet! De nem egybol azzal kell kezdeni hogy meg semmid sem volt!
2019. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak 30 vagy, nem 60, nyugi már.
2019. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem jelenthet problémát, csak fontos hogy:

- ne add lejjebb (sőt növeld) az igényeid, hogy mit vársz a másiktól és magadtól hogy jó lehessen

- ismerd meg jol a kiválasztottat, mielőtt összejonnel vele

- ne hangoztasd h vele akarod először komolyan

2019. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kizárt , ha eddig nem bolt vagy nem tudtál kialakítani vagy nem volt igényed. Akkor ez után se fogsz megváltozni . 30 - on túl nem igazán van lehetőség a változtatásra .

Egy próbát tehetsz de ne szsmits sok jóra .

2019. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2019. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!