Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Melankolikus beállítottságú"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Melankolikus beállítottságú" lány vagyok, ez elrettentő a pasiknak?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem nem emo, mielőtt valaki rákezdené...
2008. nov. 19. 16:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Fene sem akar szomorkodni a másik mellett. :P
2008. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
a melankolikus,nem szomorút jelent!!csak lassú,megfontolt,de attól még jófej vidám!egyáltalán nem elrettentő,sokan rettentő vonzónak tartják.
2008. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően bejönnek az ilyen csajok, mert általában érzékenyebbek és sokkal jobban kötődnek a férfiakhoz.

Szóval nálam nyerő lennél, de mindenki különbözik, kinek mi (nem) jön be..

2008. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyértelműen igaz. Nem elszomorítani akartalak,csak tapasztalat. Hidd egy el mosollyal nem ér fel ezer szomorú pillanat sem....
2008. nov. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Gyerekek! Én nem szoktam szomorú lenni "csakúgy"! Itt valami nagy félreértés van! Nézzetek utána mielőtt írtok ilyesmit... (Már aki) Én nem a szomorú pillantásaimmal akaok csábítani! :D :D
2008. nov. 19. 18:23
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát az
2008. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudod mit kelent amúgy? vagy te is egyből a depire gondolsz? :)
2008. nov. 19. 18:55
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát kinek mi tetszik...Én is ilyen vagyok, most van a 2. pasim, elsővel is 9 hónapot voltunk együtt, és talán nekik pont ezért tetszek, mert ilyen vagyok...:D De nem sokan vannak, akiknek ez bejön, az tény.
2008. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem jön be, mert sajnos az édesanyám és nagyanyám is nagyon negatív melankolikus beállítottságú.

Ráadásul most mindkettő ott él nálunk. :( Egymást is szomorítják meg az egész családot. Tegnap le is állítottam nagyanyámat, hogy ha nem tud a rosszon kívül másról beszélni, akkor ne is mondjon semmit.

De ezt ő is tudja, csak mindig beszél.

Nem túl jó az egész napos meló után, kevés alvással hullafáradtan hazamenni és azt hallagatni, hogy ez, meg az milyen rossz, meg semmi jó nem történik, stb. Ha még a bnőm is ilyen lenne hát nemtudom mit csinálnék...

Ja régen én is nagyon pesszimista/melankolikus voltam, de szerencsére jött egy jóbarátom 10 éve, aki kígyógyított ebből. Azóta nagyon sokat köszönhetek neki.

Igazi barát és nagyon örülök, hogy más szemmel tudom a világot látni. Azóta sokal sikeresebb vagyok, céltudatos, a külsőmre jobban odafigyelek, és mindenkit megnevettetek.

Remélem ez a pár sor tanulságos volt.


B.P.

2008. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%

Melankólikus= levert, lehangolt, bús


Szerintem nem kedvelik a pasik az ilyen beállítottságú lányokat! Azt szeretik, ha valaki vidám és élettel teli!

2008. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!