Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs több ilyen beállít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több ilyen beállítottságú lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja felvettem egy nagyon szexy csajt msnre, valami társkereső oldalról. 16 éves, nagyon kívánni való csaj, kihívó és nagyon nőies. Beszélgettünk egy kicsit, aztán rátértünk a szex témára, majd tegnap átmentem hozzá és iszonyatos nagyot keféltünk :P

Nem volt tabu téma, nem szégyelősködött, nem nyafogott, nem játszotta a kislányos hülyeségeket, hanem konkrétan megmondta, hogy átmehetnék mert kíván.

Az én kérdésem pedig az lenne, hogy az ilyen csajok miért mennek ritkaságszámba? Annyira jó lenne ha több ilyen lány lenne, és nem játszaná a szűzmáriát az összes. Hajrá határozott, életre való csajok!!!


2009. jún. 26. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
92%
Én az ilyen nőket nem tartom túl sokra.
2009. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
93%

Férfiak...

mi lenne a világból ha mindenki dugna össze vissza mindenkivel? .. hiányolod a ribancokat? gratulálok..

2009. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:
Miért ribanc? Nem volt senkije, én meg pont megismerkedtem vele...lehet össze is jövök vele, ki tudja mikor találkozok még egy ilyen csajjal.
2009. jún. 26. 19:30
 4/79 anonim ***** válasza:
96%

így is sok gátlástalan, ribanc tini van!az kell még csak,h még több legyen.

Mellesleg gratulálok az értékrendedhez!

2009. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
95%

elég szomorú, ha 16évesen ekkora k*rva, hogy pár nap msn után összefekszik bárkivel..

vagy te nem így gondolod? remélem ilyen gyerekeid lesznek.. akkor majd rájössz

2009. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
96%
16 évesen 3 nap után? gratulálok neki, eléggé szánalmas :)
2009. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
96%

Minek kell neked még több ribanc?

Így is van elég belőlük és egyre csak több lesz!

Neked meg én is csak gratulálni tudok,hogy ilyen vagy!Remélem nem sok ilyen gondolkodású pasi van a világon!

:@

Üdv!

2009. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, magyarázd meg miért mondod h k*rva. Mert neked még nem adatott meg, hogy első nap megdugj egy csajt? Nem volt senkinje, és rég szexelt, és velem is ez volt a helyzet. Csak kiváncsi voltam mennyire ugatjátok le, ha valakik jólérzik magukat már az elején...
2009. jún. 26. 19:34
 9/79 anonim ***** válasza:
95%
16 éves, 3 nap után odaadja magát egy vad idegennek, és még "rég szexelt" :D fantasztikus :D:D ez a tipikus olyan kislány aki 11 évesen már nem volt szűz, 18 évesen a fél ország átment rajta, 20 éves korára meg egy kivénhedt szét.krt lyukú kva lesz :D le lehet pontozni de ez a véleményem róla
2009. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
98%

lek*rvázós vagyok.. még nem adatott meg hogy csajt megdugjak az első napon, mivel magam is lány vagyok.. nem azzal van baj, hogy jólérzitek magatokat, hanem azzal, hogy egy lány ennyire erkölcstelen, bárkinek képes odaadni magát akinek farka van .. próbálkozhatsz ellenkezni, ez az igazság.. megismerted társkeresőn, ok, lefeküdtetek, összejöttök két hétre, de mivel nem csak te vagy társkeresőn, majd szépen megcsal, te meg kiakadsz hogy 'bárkivel képes vagy lefeküdni pff'

egy férfinál nem nézik le annyira az alkalmi kapcsolatot, mint egy lánynál..

2009. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!