Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem lehetek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem lehetek első senki életében?

Figyelt kérdés
Unom már hogy csak második vagy sokadik lehetőség vagyok a férfiak számra. Velem csak barátnő mellett akarnak ismerkedni, vagy csak szimplán szexet akarnak, de én egyikbe se megyek bele. Valaki meg olyan sokat ér, hogy más nőktők meg normális kapcsolatot akarnak.
2020. jan. 16. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Aki akarna tőled az meg lúzer, fogadjunk.
2020. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál semmi konkrétumot magadról.

Lehet a külsős,lehet az egyéniséged felelős a viszonylagos népszerűtlenségért.

2020. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
#1: Hagyd rá. Pár naponta feltűnik szinte szó szerint ugyanezzel a kérdéssel. Néha színez rajta annyit, hogy beleír pár példát.
2020. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor szokott az lenni, hogy közben 2 naponta lekoptatsz valakit...
2020. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Nekem kelettel volna, de le se tojtal. :(. Én mikor leszek valakinek az első? Valószínűleg soha. :( f/26
2020. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezen ne csodálkozz #5. ilyen fejjel.
2020. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#1-es jól írja. Amúgy kamu, pár naponta kiírja mindig. Valami suli utáni unatkozó tini lehet.
2020. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azok a nők jól csinálnak valamit...
2020. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem írsz Kérdező választ, kommentet a válaszokra. Ha senki véleményére nem vagy kíváncsi, nem teszel lépést, akkor semmi nem fog lenni ebből az egészből.
2020. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!