Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az h amitota elveszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az h amitota elvesztettem az első szerelmem még csak hasonlot se éreztem senki iránt?

Figyelt kérdés
volt egy srác 2 évig szerettem de csak plátoi szerelem volt:( aztán elment abbol a sulibol ahova járt és én azota nem láttam. depresszios voltam elég sokáig mindig csak rá gondoltam de egy év utáén tultettem rajta magam nagynehezen bár még most is sokszor hiányzik. de már 2 éve foggalmam nincs mi van vele és már a mult egy szép emléke ez a szerelem de ahoz nem voltam szerelmes. nem dobogtatta meg egy srác se a szivemet. van számos srác akirol az gondolom h jol néz ki meg szimpatius is de valahogy mégis semmi "égzengés". ha belegondolok 15 éves vagyok és a korombeli lányok állandoan szerelmesek én miért nem?? hiányzik az érzés meg ugy az egész :(
2008. jan. 6. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez teljesen normális, kér aggódnod! a korodbeli lányok állandóan szerelmesek? az hogy lehet? mindig másba, tehát az nem is szerelem, csak azt hiszik. most hiába mond bárki bármit, ha egyszer szerelmes leszel, te magad is rájössz, hogy 15 évesen még nem nagyon létezik olyan, hogy szerelem. még nagyon sok minden áll előtted, ne aggódj, lesz még benne részed!
2008. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen igaza van az elottem szolonak. Kb.20. éved korul fogsz rájonni, hogy mi is az a szerelem. 15évesen ha visszagondolok, mennyit sirtam egy srác után, mennyit szenvedtem és azt gondoltam, ami te, hogy hogyan fogok tovább élni ugy, hogy o nem lehet az enyém ,de mást már nemtudok szeretni... aztán berobbant a nagy szerelem kb.4év mulva és határtalanul boldog vagyok. azt a 15évembeli szerelem pedig már csak egy emlék, egy megmosolyogtato emlék,hogy mennyit szenvedtem a semmiért!
2008. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

akkor én mit mondjak??

még sohasem voltam szerelmes!

ez nekem még nem is annyira rossz

csak akikkel meg megszerettetem magam azok meg szenvednek:(

am ismered azt hogy a szerelmek jönnek mennek de a barátok maradnak?

nah látod

ha szerelmes voltál akk is elmúlik mivel nem vagy vele

csak lehet h több időbe kerül

ne gondolj rá

foglald le magad vmivel

sikerülni fog

de ha úgy érzed h semmiképpen nem tudod magad túl tenni rajta és nagyon nagyon szereted

és mással el se tudod képzelni az életed

(bár ezt kétlem)

(mert fiatal vagy még a reménytelen szerelemhez)

(meg am plátói szerelem miatt nem is nagyon érdemes)

akk keresd meg

2008. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,de ő érettségi után szerintem nem látom,én is ezen töprengek,hogy ha elegy többet vagy keveset gondolok rá,és végre észreveszem azt a helyes pasit,aki jobb és talán ő az akit megérdemlek:)
2010. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!